iPhone 5s Yenilenerek Tekrar Satılacak

18 Kas 2015 Akıllı Telefon  0
facebook müşteri hizmetleri
teknoloji hattı
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

iPhone 6c ve 4 inçlik yeni iPhone modeli söylentilerinin zirve yaptığı şu günlerde ortaya yepyeni bir söylenti atıldı. Apple yeni bir iPhone 5s üzerinde çalışıyor. Apple’ın geçtiğimiz aylarda gerçekleşen büyük etkinliğinde 4 inçlik yeni bir iPhone modeli tanıtacağı ve bu modelin isminin ise iPhone 6c olacağı iddia edilmişti. Fakat beklenen olmamış ve Apple, ne iPhone 6c’yi ne de 4 inçlik yeni bir iPhone modelini tanıtmamıştı. Yine de 4 inç boyutundaki yeni iPhone modeli hakkındaki söylentiler azalmadı.

Geçtiğimiz günlerde Apple’ın yeni 4 inçlik modeli üzerinde çalıştığı ve bu modelin 2016’nın 2. çeyreğinde tanıtılacağı iddia edilmişti. Bugün ise bu iddialar yepyeni bir boyut kazandı. Ortaya atılan yeni bir söylentiye göre Apple sıfırdan yeni bir 4 inçlik model üzerinde çalışmak yerine hali hazırda ülkemizde de 2000 TL civarlarında satılan iPhone 5s’i revize etme kararı almış.

Apple’ın üzerinde çalıştığı yeni iPhone 5s modelinin iPhone 6 standartlarında bir kalitede olacağı da gelen bilgiler arasında.2016’nın ilk yarısında tanıtılması planlanan iPhone 5s’in gücünü A8 yonga setinden alacağı ve kamerasında bazı iyileştirmeler yapılacağı iddia ediliyor.Bu sene satışa sunulan iPhone 6s ve iPhone 6s Plus’la hayatımıza giren 3D Touch özelliğinin ise büyük ekranlı iPhone modellerine has bir opsiyon olarak kalacağı yani yeni iPhone 5s’te bu özelliğin bulunmayacağı da sızdırılan bilgiler arasında. Bakalım yenilenecek olan iPhone 5s modeli satış rakamı ve genel özellikler anlamında kullanıcılara neler sunacak göreceğiz.

teknoloji hattı
Galaxy wonder açılıp kapanma çözüm
Galaxy wonder açılıp kapanma çözüm
İPhone’ da android kullanmak
Çin malı telefon ve tabletlerin internet ayarı
Samsung yeniden en çok satış rakamlarına ulaştı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir