Galaxy Note 5 ve S6 edge+ Güncelleme Aldı

02 Ara 2015 Akıllı Telefon  0
facebook müşteri hizmetleri
teknoloji hattı
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Samsung bu yıl tanıttığı amiral gemi modelleri Galaxy Note 5 ve Galaxy S6 Edge+ için yeni bir güncelleme yayınladı. İşte güncellemenin detayları. Samsung, yeni amiral gemi modelleri Galaxy Note 5 ve Galaxy S6 Edge+ için yeni bir yazılım güncellemesi yayınladı.  Geçtiğimiz günlerde Galaxy Note 5 için ayrı bir güncelleme daha yayınlayan Samsung, bu kez iki cihaza aynı anda güncelleme verdi.

Performans ve güvenlik güncelleştirmeleri ile Android 6.0 Marshmallow öncesi kullanıcılara daha iyi bir deneyim yaşatmayı hedefleyen Samsung, Galaxy Note 5 ve S6 edge+ için yayınlanan 96MB boyutunda ki güncellemeyi OTA yolu ile dağıtmaya başladı. Samsung’un Samsung Galaxy Note 5 ve S6 edge+ için yayınladığı güncelleme performans ve güvenlik ağırlıklı yenilikler ile geliyor. Ayrıca güncelleme daha stabil telefon görüşmeleri ve batarya optimizasyonları gibi iyileştirmeler sunuyor.

Güncelleme ile birlikte Samsung cihazlarda bulunan Knox güvenlik sistemi yeni versiyona yükseltildiği için bir alt versiyona dönmek yani güncellemeyi kaldırmak mümkün değil.

teknoloji hattı
Yandex.Navigasyon nedir nasıl kullanılır
Twitter uygulaması APK indir
Galaxy wonder açılıp kapanma çözüm
Galaxy wonder açılıp kapanma çözüm
S Health - Sağlık Uygulaması indir
S Health – Sağlık Uygulaması indir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir