league of legends

League of Legends Mobil Uygulaması Çıktı

16 Mar 2016 Android  0
facebook müşteri hizmetleri
teknoloji hattı
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Dağıttığı ödüller ve rekabetçi odaklı oyun yapısıyla dünyanın en çok oynanan oyunu olan League of Legends için resmi bir mobil uygulama yayınlandı. Ülkemiz ile beraber tüm dünyada en çok tercih edilen PC oyunu League of Legends için mobil bir uygulama geliştirildi. Oyunun yapımcı şirketi Riot Games tarafından hazırlanan mobil uygulamada, 2016 sezonu boyunca oyunu arkadaşlarınızla birlikte oynamanız kolaylaştıracak yeni sosyal özellikler geliyor.

Android ve iOS işletim sistemli cihazlar için ücretsiz olarak yayınlanan mobil uygulama ile arkadaş listeniz cebinizde olacak. Dereceli oyunlara girmek için uzun bir süre bilgisayarınıza oturup listenizi kontrol etmek yerine, kısa bir süre zarfında mobil cihazınızdan arkadaşlarınızla iletişime geçebileceksiniz. İletişim dışında oyun davetleri ve birçok ek içerik de bildirim olarak mobil cihazınızda gözükecek. Şimdilik arkadaş listenizi görebilir, yeni arkadaşlar ekleyebilir ve diğer oyuncularla sohbet edebilirsiniz.

Zamanla yeni özelliklerine kavuşması beklenen uygulamanın indirme adreslerine aşağıdan ulaşabilirsiniz. Uygulama, yalnız iOS 8.3 ve üzeri ya da Android 4.1.1 ve üzeri sistemleri kullanan cihazlarda çalışıyor.

teknoloji hattı
RAINBOW SIX - ROGUE SPEAR Oyun Hileleri
RAINBOW SIX – ROGUE SPEAR Oyun Hileleri
spider-man-2-enter-electro-hile-kodlari
Spider-Man 2 Enter: Electro Hile Kodları
Star Wars Episode 1 The Phantom Menace Hileleri
Star Wars Episode 1: The Phantom Menace Hileleri
Counter-Strike (PC) Hileleri
Counter-Strike (PC) Hileleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir