3 Kişiye GTA 5 Hediye Ediyoruz

facebook müşteri hizmetleri
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

İstek üzerine birçok kişinin defalarca bitirmesine rağmen oynamaya devam ettiği Rockstar Games’in son bomba oyunu GTA 5’i çekilişle tekrar dağıtmaya karar verdik.  GTA 5 ile de sınırlı kalmayıp 10 kişiye’de Steam kodu hediye ediyoruz!

Her çekilişimizde olduğu gibi bu çekilişimizde de yapmanız gerekenleri aşağıda sırası ile veriyoruz. Yazının en altında bulunan formu eksiksiz olarak doldurmayı da unutmayın!

Çekilişe Nasıl Katılırım?

1. Facebook sayfamızı beğen ve Twitter üzerinden bizi takip et! ( Aşağıda görüntüleyemiyorsanız Facebook sayfamıza buradan, Twitter hesabımıza da buradan ulaşabilirsiniz. )

Tech Kafa


2. Facebook’ta paylaştığımız ve sayfanın en üstünde sabit olarak bulunan şu içeriği beğen ve herkese açık olarak paylaş.

3. Facebook içeriğimizin altına yorum olarak 3 arkadaşını etiketle.

4. Aşağıdaki formu eksiksiz olarak doldurmayı unutma!

*Yukarıdaki adımların tamamını gerçekleştirmediği belirlenen kişilerin çekiliş hakları iptal edilecektir.

Çekiliş Ödülleri Neler?

3 Kişiye kutulu GTA 5 ( PC, PS3 veya Xbox Sürümü )

5 Kişiye  50 TL Steam Kodu

5 Kişiye 25 TL Steam Kodu

Çekiliş Ne Zaman Açıklanacak?

Çekiliş sonuçları 1 Ağustos Cumartesi günü saat 20:00’da internet sitemizde ve Facebook sayfamızda açıklanacaktır.

“3 Kişiye GTA 5 Hediye Ediyoruz” için 16 cevap

  1. Herşey Tamamda Birader Facebookda Kimlik Doğrulaması Yapdığım İçin Herkeze Açık Paylaşamıyom En fazla arkadaşlarımın arkadaşları var 😀

  2. Herşey Tamamda Birader Facebookda Kimlik Doğrulaması Yapdığım İçin Herkeze Açık Paylaşamıyom En fazla arkadaşlarımın arkadaşları var 😀

  3. Sizin dediğiniz gibi burdan yazıyorum butun sartları yerine getirdirdim fakat yorum engelim olduğu için arkadaş etiketleyemedim.

  4. Sizin dediğiniz gibi burdan yazıyorum butun sartları yerine getirdirdim fakat yorum engelim olduğu için arkadaş etiketleyemedim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir