4.5 G interneti çok yer mi

4.5 G Kullanırken İnternet Çabuk Biter mi ?

Savaş Taşcıoğlu 02 Ağu 2016 İnternet  0
facebook müşteri hizmetleri
teknoloji hattı
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

4.5 G nedir, 4.5 G kullanırsam İnternet çabuk biter mi ?, 4.5 G hızlı mı ?, 4.5 G İnternet kullanırsam İnternet çabuk biter mi ?, 4.5 G nedir, 4.5 G nasıl kullanılır ? 

4.5 G Kullanırken İnternet Paketim Çabuk Biter mi ?

4.5 G ile artık yüksek çözünürlükteki videoları donmadan izleyebilme, yüksek hızda mobil internet, çok hızlı bir şekilde İnternet’te gezinebilme ve dosya transferi yapabilirsiniz. Daha yüksek çözünürlükte videolar izlediğinizden data boyutu da yüksek oluyor, bu nedenle de veri kullanımınız artmaktadır. Bu durumda da ister istemez paketinizin daha hızlı bitmesine neden olabilir.

4.5 G kullanırsam internetim çabuk bitermi

Eğer yüksek çözünürlükte videolar izlemek istiyorsanız, daha hızlı mobil internet kullanmak istiyorsanız. Yüksek İnternet paketi kullanmanızı tavsiye ederiz. Fakat bazı durumlarda 4.5 G kullanmak istiyorsanız. Bu durumda normal kullanımlarınız da 3G mobil erişimini kullanmanız sizin için daha faydalı olacaktır.

Dikkatli kullanım önemli hızım yüksek olsun, yüksek çözünürlükte videoları izlemek istiyorum gibi cümleler kuruyorsanız yüksek paket satın alarak istediğiniz hızda erişim sağlayabilir. İstediğiniz çözünürlükte de video izleyebilirsiniz. Bunun içinde biraz fazla ücret ödeyerek 4.5 G’nin tadını çıkarabilirsiniz.

4.5 G Nedir ?

4.5 G :  4.nesil Telekomünikasyon hizmetidir. Daha yüksek mobil İnternet hızı, daha yüksek çözünürlükteki videoları donmadan izleyebilme imkanı sağlayan Telekomünikasyon hizmetidir.

teknoloji hattı

Savaş Taşcıoğlu {Savaş Taşcıoğlu}

Teknolojiyi yakından takip eden, sürekli yeni ürünlerin takibinde olan yaklaşık olarak 6 yıldır bu alanda kendini geliştirmiş. Amacım kullanıcıların karşılaşmış oldukları problemlerin çözümünü sağlayarak, paylaşmaktır.
Ping Sorunu ve Çözüm Yolları (Detaylı Bilgi)
Ping Sorunu ve Çözüm Yolları (Detaylı Bilgi)
hiz testi nasil yapilir
İnternetin hızını ölçme
e devlet giris problemi
e-devlet çalışmıyor yada yavaş çalışıyor
BitTorrent uTorrent Tracker Listesi 2017
BitTorrent uTorrent Tracker Listesi 1763 Adet

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir