1

AC: Chronicles India Oynanış Videosu

07 Oca 2016 Oyun  0
facebook müşteri hizmetleri
teknoloji hattı
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Ünlü Assassin’s Creed oyunlarının yan serisi olan Chronicles’ın yeni oyunu India için bir oynanış videosu yayınlandı. İşte yeni suikastçılar ve oyunun oynanış dinamikleri. Ubisoft’un sevilen Assassin’s Creed serisini genişletmek amacıyla duyurduğu Chronicles oyunları sahnedeki yerini almaya devam ediyor.

Geçtiğimiz yıl Chronicles serisinin ilk oyunu China, çıkışını gerçekleştirmişti. Oyunda serinin sevilen karakteri Ezio Auditore da Firenze’nin çırağı Shao ile Çin’in kanlı geçmişine doğru yola çıkıyorduk.

Serinin duyurulmasıyla birlikte üç oyundan oluşacağını belirten yapımcılar şimdi de ikinci oyun olan India’yı piyasaya sürmeye hazırlanıyorlar.
18. yüzyılın Britanya egemenliğindeki Hindistan bölgesinde geçecek olan yeni Chronicles oyununda, Arbaaz Mir adlı karakteri kontrol edeceğiz.
AC Chronicles: India 12 Ocak’ta çıkış yapacak
PlayStation 4, Xbox One ve PC için geliştirilen Assassin’s Creed Chronicles: India, 12 Ocak tarihinde dijital olarak satışa sunulacak. Ayrıca serinin üçüncü ve son oyunu Russia’nın ise sene sonuna doğru çıkışını gerçekleştirmesi bekleniyor.

teknoloji hattı
Etiketler:
Glow Hockey Android Oyun indir
Glow Hockey Android Oyun indir
nba2k
Nba 2k 2017 apk incelemesi
lol3
League Of Legends 6.20 yaması artık yayında
sinirsiz-can-hilesi-candy-crash
Candy crash sınırsız can ve sınırsız hamle hile

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir