1

AC Filminin Çekimleri Tamamlandı

17 Oca 2016 İnternet  0
facebook müşteri hizmetleri
teknoloji hattı
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Ubisoft imzalı Assassin’s Creed’in merakla beklenen sinema filminin çekimleri nihayet tamamlandı ve film için montaj aşamasına geçildi. İşte detaylar! Oyun dünyasının başarılı isimlerinden olan ve bu sene beyaz perdeye uyarlanarak vizyondaki yerini alacak olan Assassin’s Creed filminde nihayet sona gelindi.

Projenin başında yer alan isimlerden biri olan Azaïzia Aymar, Twitter üzerinde paylaştığı görsel ile filmin son çekimlerinin de tamamlandığını belirterek, filmin yapımında sona geldiklerini takipçilerine duyurdu. Yayınlanan görselde, filmin çekimlerini yapan tüm ekip karşımıza çıkıyor. Çekimleri tamamlanan film, montajdan geçtikten sonra 21 Aralık 2016 tarihinde vizyondaki yerini alacak. Assassin’s Creed filmi için 150-200 milyon dolarlık bütçe ayrılırdı. Bu rakam, birçok önemli Hollywood filmini de geride bıraktı. Yayınlanan görsele aşağıdan bakabilirsiniz.

Assassin’s Creed filmine özel olarak yaradılan ana suikastçimiz Callum Lynch‘i canlandıracak olan Michael Fassbender‘ın yanı sıra Marion Cotillard, Jeremy Irons, Brendan Gleeson, Michael Kenneth Williams ve Ariana Labed gibi başarılı oyuncuları da görebileceğiz. Eğer söylentiler doğru çıkar ve bu sene yeni bir Assassin’s Creed oyunu göremezsek, bu filmin oyunun hayranlarını tahmin edeceğini ve aradaki bir senelik açığı bir nebze bile olsa kapacağı tahmin ediliyor.

teknoloji hattı
Ping Sorunu ve Çözüm Yolları (Detaylı Bilgi)
Ping Sorunu ve Çözüm Yolları (Detaylı Bilgi)
hiz testi nasil yapilir
İnternetin hızını ölçme
e devlet giris problemi
e-devlet çalışmıyor yada yavaş çalışıyor
BitTorrent uTorrent Tracker Listesi 2017
BitTorrent uTorrent Tracker Listesi 1763 Adet

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir