Adventure Time PS Vita ve Playstation TV’ye de Geliyor

Tech Kafa 13 Kas 2014 Oyun  0

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Xbox 360, Playstation 3, PC ve Nintendo 3DS platformları için, WayForward tarafından geliştirilen Adventure Time: The Secret of the Nameless Kingdom iki yeni platforma daha geliyor.

facebook müşteri hizmetleri

Yayımcısı Little Orbit yaptığı duyuruda, sevilen tv şovunun oyununu Playstation TV ve PS Vita üzerinden de çıkartacaklarını belirtti. Bir önceki oyun olan Adventure Time: Explore the Dungeon Because I Don’t Know hem hayranlar hem de serinin yaratıcısı Pendleton Ward tarafından fazla çizgisel olması sebebiyle eleştirilmişti. Bu sebeple The Secret of the Nameless Kingdom kendisine örnek olarak The Legend of Zelda: A Link to the Past oyununu alıyor. WayForward yeni oyun ile, oyunculara daha büyük bir dünya, daha fazla bulmaca ve kendi yollarını seçme konusunda daha fazla özgürlük sunmak istiyor.

Aslında Playstation TV yapı olarak  Vita’nın biraz daha büyük bir hali olmasına rağmen, yayımcı Little Orbit, yaptığı duyuruda resmi olarak Vita ismi hiç geçmiyor. Bunun sebebinin Sony’nin son cihazını daha da öne çıkartmak olduğunu düşünüyoruz.

teknoloji hattı

Tech Kafa {Tech Kafa}

Müşteri hizmetleri / Destek hattı
Call of Duty Black Ops 3 sistem gereksinimleri
Radix: Beyond the void oyun hilesi
Xcom 2 Oyun Hilesi 2016
Xcom 2 Oyun Hilesi 2016
Glow Hockey Android Oyun indir
Glow Hockey Android Oyun indir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir