Android 6.0 Marshmallow Güncellemesi Hangi Telefonlara Geldi?

06 Eki 2015 Android  0
facebook müşteri hizmetleri
teknoloji hattı
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Google’ın geçtiğimiz haftalarda Android 6.0 Marshmallow yeni sürümünü duyurmasından yana, hepimiz yeni işletim sistemi sürümünü alacak akıllı telefonları görmek için sabırsızlanmaya başladık. Geçmiş deneyimlerimizi de baz alarak bu yılki ve bir önceki yılın amiral gemisi modellerinin hepsinin önümüzdeki aylarda güncelleştirmeyi elde edeceklerini biliyoruz. Ancak tam olarak hangi cihazları kapsayacağını bilemiyoruz. Yeni yayınlanan bir sızıntı bizlere Android 6.0 güncelleştirmesi alacak farklı üreticilerin olası modellerinin tam listesini verdi.

androids

Çinli MyDrivers bloğu tarafından yayınlanan listede Samsung, Sony, Xiaomi, Huawei, Asus ve mobil sektörde faaliyet gösteren diğer üreticilerin tüm üst sınıf telefonları yer alıyor. Görselde birinci sütunda yer alan cihazlar ilk Android 6.0 Marshmallow sürümünü alacakken ikinci sütundaki cihazlarda ikinci partide bulunuyor.

Yukarıdaki resimde telefonunuzun bu listede olup olmadığını kontrol edebilirsiniz. Tabii ki, bu güncelleme bilgilerinin çoğunun hala resmi olmadığını belirtmek gerekiyor. Yani, kullanıcılar cihazları için ilgili üreticilerin resmi onayını beklemek zorunda kalabilir.

 

teknoloji hattı
Yandex.Navigasyon nedir nasıl kullanılır
Twitter uygulaması APK indir
Galaxy wonder açılıp kapanma çözüm
Galaxy wonder açılıp kapanma çözüm
S Health - Sağlık Uygulaması indir
S Health – Sağlık Uygulaması indir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir