Android 7.0 launcher indir

Android 7.0 Launcher Apk İndir

Savaş Taşcıoğlu 03 Ağu 2016 Android  0
facebook müşteri hizmetleri
teknoloji hattı
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Android 7.0, Android 7.0 Nougat Apk indir, Android Nougat 7.0 Launcher apk dosyası nasıl indirilir ?, Android Nougat 7.0 Launcher indir, Andorid Nougat Launcher, Android Nougat Launcher indir 

Google’ın son sürümü olan Android 7.0 Nougat yakın bir tarihte resmi olarak yayınlanacak. İlk olarak Android One ve Nexus cihazlar ile piyasa sürülecek. Daha sonra diğer markaların amiral gemisi modelleriyle piyasaya sürülecek.

Android’in 7.0 sürümünde kullanılacak olacak Launcher bugün itibariyle sızdırıldı. Android 7.0 Nougat Launcher’ı indirmek isteyenler için paylaşıyoruz. Android 7.0 Nougat çok yeni özellikler ile piyasaya sürülecek. Son sürümün en önemli özellikleri ise Launcher. Android 7.0 Nougat Launcher Apk dosyası sızdırıldı.

Android Nougat 7.0 Launcher Apk

Android Nougat Launcher dosyasını indirmeden önce şu bilgiyi verelim bazı sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Android 7.0 Nougat Launcher Apk dosyasını indirip cihazlarınıza yükleyebilirsiniz.

Android Nougat 7.0 Launcher Apk dosyasını indirmek için tıklayınız. 

teknoloji hattı

Savaş Taşcıoğlu {Savaş Taşcıoğlu}

Teknolojiyi yakından takip eden, sürekli yeni ürünlerin takibinde olan yaklaşık olarak 6 yıldır bu alanda kendini geliştirmiş. Amacım kullanıcıların karşılaşmış oldukları problemlerin çözümünü sağlayarak, paylaşmaktır.
yandex-navigasyon-nedir-nasil-kullanilir_1
Yandex.Navigasyon nedir nasıl kullanılır
twitter2
Twitter uygulaması APK indir
Galaxy wonder açılıp kapanma çözüm
Galaxy wonder açılıp kapanma çözüm
S Health - Sağlık Uygulaması indir
S Health – Sağlık Uygulaması indir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir