Android N

Android N OTA Güncellemesi Yayınlandı

18 Mar 2016 Android  0
facebook müşteri hizmetleri
teknoloji hattı
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Google, geçen hafta itibariyle Android N güncellemesini kullanıcılarına sunmuştu. Android N için şimdi de ilk OTA güncellemesi yayınlandı. Detaylar haberimizde. Android N olarak bilinen Android 7.0 sürümü, geçtiğimiz hafta itibariyle kullanıcılara sunulmuştu. Başta sistem ve bildirim çözümlerinde değişiklikler yapacak sistemin ilk OTA güncellemesi duyuruldu. Google’ın bu yıl içerisinde Android N sürümü içerisinde çeşitli güncellemeler yayınlayacağı biliniyordu.Fakat bu süreç hiç kimsenin beklemediği şekilde hızlı gerçekleşti. İlk güncelleme gün itibariyle kullanıcılara sunulacak.

Android Police haberine göre NCP56W numarasına sahip olan Android N OTA güncellemesi; Nexus 5X, Nexus 6P ve Nexus 9 cihazlarına sunuluyor. 27 MB büyüklüğündeki Android N OTA sürümünü kullanmak için kullanıcıların Android N beta sürümüne sahip olmaları gerekecek. Google bir yıl öncesinde Marshmallow güncellemesini cihazlara sunmuş; fakat işletim sistemini yüzde 2 oranında kullanıcılar kullanmayı tercih edince beklentilerin altında kalmıştı.

Google’ın Marshmallow güncellemesindeki açığını, Android N ile kapatıp kapamayacağı bilinmez; fakat firma sistem yayınladıktan bir hafta sonra yeni güncelleme çıkararak bu uğurda çaba harcadığını gösteriyor.

teknoloji hattı
S Health - Sağlık Uygulaması indir
S Health – Sağlık Uygulaması indir
Glow Hockey Android Oyun indir
Glow Hockey Android Oyun indir
oneplus
One plus 3 ne zaman çıkacak ve özellikleri
galaxy-s7-android-7-0-ne-zaman
Galaxy S7 Android 7.0 ne zaman

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir