fotoswipe-fotoğraf-gönderme-uygulaması

Android’den iOS’a Fotoğraf Nasıl Gönderilir?

Tech Kafa 30 Kas 2014 Nasıl Yapılır?  0
facebook müşteri hizmetleri
teknoloji hattı
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Android ve iOS platformları arasında fotoğraf göndermek hala çok büyük bir sıkıntı olmaya devam ediyor. Biliyoruz ki birçoğunuz beraber çekindiğiniz fotoğrafları birbirinize Whatsapp, Mail veya farklı programlar ile atıyorsunuz. Çoğu zaman dikkatimizden kaç şey ise Whatsapp vb platformlardan farklı bir cihaza gönderilen görsellerde uygulanan resize işlemi ile görüntü kalitesinin büyük bir oranda düşmesi.

Bugün sizlere bir süredir kullandığımız ve denediğimiz Android ve iOS arasında hızlıca ve kaliteden ödün vermeden fotoğraf gönderimini sağlayan ücretsiz bir uygulamayı, FotoSwipe‘ı tanıtacağız.

fotoswipe-uygulamasi

FotoSwipe kendine has sahip olduğu özellik ile GPS‘i kullanarak telefonlarınızı tespit eden ve iki telefon arasında sadece kaydırma işlemi yaparak fotoğraf göndermeyi sağlayan bir uygulamadır. Uygulamayı kullanabilmek için her iki cihazında GPS ve internet bağlantılarının açık olması gerekmektedir. Uygulamayı açtığınız zaman otomatik olarak yakındaki telefonları algılıyor ve sadece bir telefondan diğerinin ekranına doğru kaydırma işlemi yaparak fotoğraflarınızı kolayca paylaşabiliyorsunuz. İster iPhone’dan Samsung fotoğraf gönderin isterseniz farklı modeller arasında kullanın uygulama sorunsuz ve görüntü kalitesinden ödün vermeden fotoğraflarınızı hızlıca yollamayı başarabiliyor.

FotoSwipe uygulamasının iOS versiyonuna buradan , Android versiyonuna ise buradan ulaşabilirsiniz.

Bol paylaşımlar.

 

teknoloji hattı

Tech Kafa {Tech Kafa}

Müşteri hizmetleri / Destek hattı
WhatsApp bilgisayarda nasıl açılır
WhatsApp bilgisayarda nasıl açılır
Whatsapp
Whatsapp ’a Bilgisayardan Nasıl Girilir ?
temel-bilgisayar-7-638
Bilgisayar Donanımları Hakkında Genel Bilgiler
WhatsApp
WhatsApp’ta Mesajları İşaretleme Özelliği

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir