Android’e Kısayol Eklemenin Yolu Akıllı Tuş

facebook müşteri hizmetleri
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Telefonunuzun üzerine ekstra bir kısayol tuşu daha eklemek ve daha sonra tek tuş ile istediğiniz uygulamaya ulaşabilmek ister miydiniz? Akıllı Tuş ile artık bunu yapabilirsiniz.

Hızlıca arama ekranına gitmek, telefonunuzun fener özelliğini çalıştırmak veya anında video kaydı gibi işlemler başlatmanıza imkan sağlayan akıllı tuş, cihazınızın kulaklık girişi olan 3.5 mm’lik jack üzerinden bağlanıyor. Akıllı Tuş‘u cihaza bağladıktan sonra tek yapmanız gereken kutusunun üzerinde bulunan barkodu cep telefonunuza okutmak. Bu sayede ürünün kendine ait uygulamasını Android telefonunuza indirebilir ve tuşun özelliklerini istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.

tuş2

Eğer kulaklık takmak için tuşu çıkartmanız gerekirse, ürün ile birlikte gelen askı aparatı sayesinde telefonunuza asabilir ve kaybetme sıkıntısından kurtulabilirsiniz.

Hepsiburada.com adresinden süper hızlı kargo ile sipariş edebileceğiniz ürünün fiyatı ise 29.90 Türk Lirası. Siz de telefon kullanımınızı kolaylaştırmak istiyorsanız bu fırsatı kaçırmayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir