Androidify Android Oyun İncelemesi

Tech Kafa 13 Şub 2015 Android  0

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Kendim de resim çizmeyi, karakter yaratmayı çok sevdiğimden midir bilmem, ama bu tarz avatar-yapma oyunlarını çok seviyorum. Ne zaman canım sıkılsa açarım sp-studio’yu, arkadaşlarımı, akrabalarımı, ünlüleri ve çoğunlukla kendimi South Park stiline sokarım.

Androidify da neyin nesi?

Girişten de anlaşıldığı üzere Android cihazlar için geliştirilmiş bir avatar-yaratma oyunu. İşin güzel tarafı, karakterinizi herhengi bir tarzda değil, Android maskotunun tarzında yapmanız. Evet evet, o yeşil böceğimsi mahlukata benzeyen bir karaket, fakat yarattığınız karakterin ne yeşil, ne de böceğimsi olmasına gerek var, çünkü ayakkabıdan saça birçok özellik ekleyebiliyoruz.

facebook müşteri hizmetleri

 

Nasıl yapıyoruz o dediğini?

Androidify’ı ilk açtığımızda karşımıza Android maskotu çıkıyor. Maskotun vücut parçalarının boyutunu istediğimiz gibi ayarlayabiliyoruz, yani yapacağınız kişi illa ki tıknaz olmak zorunda değil. Daha sonra ekranın alt kısmındaki menülerden karakterimizi değiştirmeye başlıyoruz.

Bu menüler sırasıyla ten rengi, üst giysi, pantolon, ayakkabı, saç şekli, saç rengi, sakal/bıyık, NBA takım amblemleri, gözlük, şapka, yüz aksesuarları, takılar ve diğer aksesuarlar. Yani karakterimizi kişiselleştirebilmemiz için bize bir sürü seçenek sunuyor Androidify.

Çok olağanüstü ve sıradışı bir oyun olmasa da Androidify, sıkıntıya bire bir gelen, eğlenmesini bilene çok malzeme çıkarabilecek bir oyun.

Androidify’ı buradan ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

teknoloji hattı

Tech Kafa {Tech Kafa}

Müşteri hizmetleri / Destek hattı
Call of Duty Black Ops 3 sistem gereksinimleri
Radix: Beyond the void oyun hilesi
Galaxy wonder açılıp kapanma çözüm
Galaxy wonder açılıp kapanma çözüm
Xcom 2 Oyun Hilesi 2016
Xcom 2 Oyun Hilesi 2016

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir