Apple-Music1

Apple Music Ülkemize Geliyor

07 Ağu 2015 Apple  0
facebook müşteri hizmetleri
teknoloji hattı
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Son zamanlarda artan çevrimiçi müzik dinleme platformlarından biri olan Apple Music yakın zamanda ülkemiz Türkiye’de yerini alacak. Apple Türkiye’nin yenilenen web site arayüzü yakın zamanda müzik dinleme platformunun ülkemize geleceği sinyallerini vermiş durumda. Hatırlarsak Apple ilk olarak yeni servisini WWDC 15 kapsamında tanıtmıştı. İOS 8.4 güncellemesinin ardından Apple Music servisi kullanıma sunulmuş ve açılmıştı. Fakat birçok ülkede aktif olan bu çevrimiçi müzik servisi hala ülkemizde aktif olmuş değil.

Apple’ın resmi sitesinde Apple Music için olan bölüme ülkemiz üzerinden giriş yapıldığında çok yakında ibaresini görebilirsiniz. Dün gece güncellenen web site arayüzünde bazı değişikliklerin yanı sıra Apple Music tarafından “Çok Yakında” yazısıda kaldırıldı.

Bu güncellemenin ardından kaldırılan bu ibare akıllara Apple Music servisinin ülkemizdede aktif olacağını getirdi. İlk üç ay ücretsiz sunulan bu servisin sonraki ay ücretleri ise aylık 10 TL olarak belirlenmiş durumda. Türkiye’de bulunan sanatçı telif haklarından dolayı Apple Music servisinin ülkemizde aktif olması biraz zaman almış durumda.

teknoloji hattı
Etiketler:
itunes-apple-music-playlist-nasil-kullanilir
iTunes Apple Music Playlist Nasıl Kullanılır
Avea Turkcell Vodofone internet bağlantı sorunu
Avea Turkcell Vodafone internet bağlantı sorunu
iphone-7-hard-reset
iPhone 7 Hard Reset
ios-10
İos 10 güncelleme ve yükseltme nasıl yapılır

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir