Apple’dan, Android’e Geçiş için Uygulama

11 Oca 2016 Akıllı Telefon  0
facebook müşteri hizmetleri
teknoloji hattı
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Android telefonlardan iOS’e geçiş için uygulama hazırlayan Apple, şimdi de tam tersi olan iPhone’dan Android’e geçiş için yeni bir uygulama geliştiriyor. Apple’ın Move to iOS uygulaması sayesinde, Android telefonlardan iPhone’a geçiş sırasında fotoğrafları, kişileri ve diğer bilgileri rahatlıkla aktarabiliyorsunuz Ancak tam tersi söz konusu olduğunda, yani iOS’ten Android’e geçmek istediğinizde böyle bir uygulama bulunmuyor.

Apple’a mobil operatörlerden büyük baskı!
Telegraph’ın haberine göre mobil operatörler, müşterilerinin iPhone’dan Android telefonlara geçiş sırasında sıkıntı yaşadığı gerekçesiyle Apple’a bunu kolaylaştıracak bir uygulama çıkarması konusunda büyük baskı yapıyor.
Rekabeti zorlaştırması nedeniyle ticari mahkemelerle karşı karşıya kalmak istemeyen Apple’ın, uygulama çıkarmayı kabul ettiği belirtiliyor.

Move to iOS uygulaması ile Android’den gelen kullanıcılarda büyük bir yükseliş yapan Apple, henüz çıkış tarihi ve diğer bilgileri belli olmayan bu uygulamayı çıkaracak mı? yoksa operatörlerin açacağı mahkemelerde kendini mi savunacak? zamanla göreceğiz.

teknoloji hattı
Etiketler:
iTunes Apple Music Playlist Nasıl Kullanılır
Yandex.Navigasyon nedir nasıl kullanılır
Twitter uygulaması APK indir
Galaxy wonder açılıp kapanma çözüm
Galaxy wonder açılıp kapanma çözüm

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir