apple_logo

Apple’dan Bir Zam Daha

08 Tem 2015 Apple  0
facebook müşteri hizmetleri
teknoloji hattı
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Apple’ın uygulama mağazası olan App Store için bazı zamanlarda zamlanmalar olabiliyor. Bu haberimiz ise onunla alakalı diyebiliriz. Geliştiricilere eposta yolu ile atılan maillerde, 36 saat içinde Türkiye, Meksika, Güney Afrika ve Güney Kore App Store mağazalarındaki uygulamalarda fiyat artışları olacak. Apple’ın bazı zamanlarda belli bir ara ile yaptığı ürün fiyat güncellemesi bu yıl için bugüne denk geldi.

Son olarak içlerinde ülkemizinde bulunduğu toplamda 4 ülkenin mağazalarında zamlanmalar olacak. Türkiye, Meksika, Güney Afrika ve Güney Kore App Store mağazalarında yapılacak olan fiyat artışı hakkında herhangi bir rakam ve açıklama bulunmuyor. Fakat Apple, yapılan fiyat artışının ardından otomatik abonelik yenileme işlemleri için kullanıcılarına tekrardan abone olmaları gerektiğini açıkladı.

Geliştiricilere gönderilen eposta içeriğinde abonelik yenileme hakkında bazı bilgiler ve 36 saat içerisinde olacak fiyat artışı hakkında bazı açıklamalar bulunacak. Yapılacan olan fiyat zammının ardından Apple, Hindistan, Endonezya, Meksika, Rusya, Güney Afrika ve Türkiye için iki adet yeni bir fiyatlandırma seçeneği sunulacak. Bunlar Altenate Tier A ve Alternate Tier B olacak. Perşembe günü aktif olacak bu zamlar hakkında hiçbir bilgi yok iken beklenilen artış örneği işe şu şekilde : 1.99 TL olan bir uygulama 2.19 TL olarak güncellenecek gibi duruyor.

teknoloji hattı
Etiketler:
itunes-apple-music-playlist-nasil-kullanilir
iTunes Apple Music Playlist Nasıl Kullanılır
iphone-7-hard-reset
iPhone 7 Hard Reset
ios-10
İos 10 güncelleme ve yükseltme nasıl yapılır
whatsapp reklam engelleme
whatsapp reklamlarını kaldırma ios apple

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir