apple-ilk-saat

Apple’ın İlk Saati Pek De Akıllı Değil

Tech Kafa 22 Oca 2015 Haberler  0
facebook müşteri hizmetleri
teknoloji hattı
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Apple’ın akıllı saatini duyurması ile sanki daha önce akıllı saatler ortada yokmuş ve ilk Apple çıkarmış gibi bir etki yarattı. (Her Apple ürününde olduğu gibi.)

Peki bu akıllı saat, Apple’ın ilk akıllı saati mi? İlk Apple akıllı saati olduğu kesin ama ilk saati olmadığına dair elimizde kanıtlar var.

Çoğu Apple fanının bile hatırlamayacağı bu saat, Apple tarafından 1995 yılında Mac OS 7.5 sürümüne geçen kullanıcılara sınırlı sayıda promosyon olarak verilmiş.

Youtube kullanıcısı Jonathan Morrison, geçtiğimiz günlerde Las Vegas’ta yapılan CES’e Apple’ın ilk saatini getirmişti. Videodan da izleyeceğiniz üzere (Sabırsızları yazının sonuna alalım.) saate verilen tepkiler ilginç. Mickey Mouse saati benzetmesi kullanan bile var.

Peki ilk Apple saatinin özellikleri neler? İlk Apple akıllı saati bluetooth yardımı ile iPhone’nunuza bağlanıyor ve bir ikili oluyorlar.  Fakat ilk saatte bu tarz bir teknoloji yok. Onun yerine çizilmez ekrana, mavi çerçeveye, renkli Apple logosuna (Bu logoyu hala neden kullanmadıklarını çok merak ediyorum.) ve Mac OS kabartma yazılı kordona sahip.

teknoloji hattı

Tech Kafa {Tech Kafa}

Müşteri hizmetleri / Destek hattı
1454344487_heathrow-capsule-car
Londra’da GATEway Sürücüsüz Otobüs Testlerine Başladı
indir
Forza Motorsport 6 Apex Sistem Gereksinimleri Belirlendi
ön görsel
Teknoloji Markaları Ve Finansal Değerleri
the-playstation-vr-content-at-paris-games-week-should-make-everyone-excited-136401337823403901-151028142022
En Popüler 5 Cardboard (VR) Oyunları Hakkında Bilgiler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir