Artık Steam’den Aldığınız Oyunu İade Edebileceksiniz

03 Haz 2015 Oyun  0
facebook müşteri hizmetleri
teknoloji hattı
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Valve‘ın bilgisayarlar için devrimsel nitelik taşıyan oyun alışveriş platformu Steam‘in oyuncular tarafından beğenilmeyen özelliklerinden biri de satın aldığınız oyunu iade edememenizdi. Bu yüzden çoğu kez davalık bile olan Valve‘ın ağzı yanmış olacak ki yeni politikası sayesinde herhangi bir sebepten dolayı satın aldığınız oyunu iade edebileceksiniz.

Satın aldığınız oyun sizin bilgisayarınızla uyumlu değil mi (32-bit işletim sistemine yalnızca 64-bit uyumlu oyun satın almak mesela)? İade edin. Oyunun sistem gereksinimleri bilgisayarınıza göre çok mu yüksek? İade edin. Yanlış oyunu mu aldınız? İade edin.Ya da sadece oyunu mu beğenmediniz? İade edin gitsin! Yani Valve sizi herhangi bir konuda sıkıştırmıyor iade sisteminde.

Tabii ki bu konuda o kadar da rahat olamayacaksınız siz de, Valve’ın da size koştuğu şartlar var. Satın aldığınız oyunu iade edebilmeniz için yalnızca 14 gününüz var ve 2 saatten daha çok oynamamış olmanız gerekiyor oyunu iade edebilmek için. Ayrıca oyunu yalnızca Steam üzerinden satın almış olmanız gerekiyor. Yani G2A ya da Humble Bundle gibi platformlardan “key” ile etkinleştirdiğiniz oyunları Steam üzerinden iade edemiyorsunuz. Tek akıllı siz değilsiniz.

Her ne kadar oyunları iade edebilsek de Steam üzerinden satın aldığınız filmleri ya da müzikleri iade edemiyorsunuz maalesef. Onları da iade etmeyiverin canım, verdiğiniz para en fazla 10 lira onlara.

İade ve geri ödeme sistemiyle ilgili daha ayrıntılı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

teknoloji hattı
Etiketler:,
Carmageddon Oyun Hileleri
Carmageddon Oyun Hileleri
Grand Theft Auto Vice City Guide
Grand Theft Auto Vice City Guide hileleri 2
Freedom Force Hile Kodları
Freedom Force Hile Kodları
fifa-2001-2002-hile-kodlari
FIFA 2001-2002 hile kodları

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir