Artık Twitter Da Videoları Otomatik Oynatacak

19 Haz 2015 Twitter  0
facebook müşteri hizmetleri
teknoloji hattı
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Sosyal medyanın kanseri sonunda Twitter‘ı da vurdu. Facebook, Instagram ve Vine gibi sosyal paylaşım platformlarında yer alan ve insanların pek hoşuna gitmeyen “otomatik oynatma” özelliği, Twitter‘a da geliyor.

Şimdilik sadece web ve iOS üzerinden hayata geçirilen bu özellikle beraber Twitter zaman akışına düşen video, GIF ve Vine’ları kullanıcının isteğine başvurmadan “sessiz olarak” oynatabilecek. Eğer video ilginizi çektiyse de tıpkı Facebook, Vine ve Instagram’da olduğu gibi videoya bir kez tıklayarak sesi açabileceksiniz. Ekran yatay durumdayken ise videoların geniş ekranda görüntülenmesi ve sesin otomatik olarak açılması sağlanacak.

Gerekli gereksiz tüm videoların otomatik olarak oynatılması, özellikle mobil kullanıcıların internet paketlerini olumsuz etkileyebilir. Herhangi bir sıkıntı yaşamamak için, Twitter’ın Ayarlar kısmından bu özelliği pasif duruma getirerek videoların otomatik olarak oynatılmasını durdurabilirsiniz. Dilerseniz de sadece WiFi bağlantısı için otomatik oynatmaya izin verebilirsiniz.

Twitter yetkilileri yakın bir zamanda Android platformu için de aynı özelliğin aktif olacağını duyurdu.

 

teknoloji hattı
Etiketler:,
Twitter uygulaması APK indir
Twitter da anket yapma
Twitter gece modu
Twitter şifre mi unuttum 2016
Twitter Şifremi Unuttum 2016

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir