Artık Twitter Mobil Uygulamasından Video Çekebilirsiniz

11 Haz 2015 Akıllı Telefon  0

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Sosyal paylaşım devlerinden Twitter, attığı her adımla daha da büyümeye ve genişlemeye devam ediyor. Son iki yıldır GIF‘lere izin veren ve mobil uygulamaları üzerinden fotoğraf çekip füzenlemeye olanak sağlayan Twitter, artık Android ve iOS uygulamaları üzerinden video çekip düzenlemenize ve yükleyebilmenize de olanak sağlıyor.

Fotoğraf çekiminin yapıldığı bölümdeki küçük bir geçiş ile video çekimlerinin yapılabileceği ve çekilen videoların kolaylıkla düzenlenebileceği yenilenen Twitter uygulaması ile çok eğlenceli videolar yakalayıp, paylaşabilirsiniz.

Artık sadece 140 karakterden oluşan kelimeler ile sınırlı olmayan Twitter, son dönemde attığı adımlar ile gelişmini sürdürüyor. Son olarak Google arama sonuçlarında da herkese açık Tweetlere yer veren sosyal ağ, Periscope uygulamasıyla da büyümeye devam ediyor.

facebook müşteri hizmetleri

02-twitter-video-android-ios-app

Eğer siz de bu yeni özelliği denemek istiyorsanız ancak henüz mobil uygulamaya sahip değilseniz iOS için buraya, Android için ise buraya tıklayarak Twitter‘ın mobil uygulamasını telefonunuza indirebilirsiniz. Maalesef bu yeni özellik Twitter‘ın Windows Phone uygulamasında kullanılmıyor.

teknoloji hattı
Etiketler:
Galaxy wonder açılıp kapanma çözüm
Galaxy wonder açılıp kapanma çözüm
İPhone' da android kullanmak
İPhone’ da android kullanmak
Çin malı telefon ve tabletlerin internet ayarı
Samsung yeniden en çok satış rakamlarına ulaştı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir