Assassin’s Creed Filmi Çekimleri Başlıyor

03 May 2015 Genel  0
facebook müşteri hizmetleri
teknoloji hattı
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Ubisoft tarafından 2012’de duyurlmasına rağmen hala yazım aşamasında olan ve uzun zamandır beklenen Assassin’s Creed filmi başrol oyuncusu Michael Fassbender‘a göre Eylül ayında çekimlere başlıyor.

ComingSoon.net’e konuşan Michael Fassbender filmin hikayesi ya da Assassin’s Creed evrenindeki hangi karakteri canlandıracağı hakkında bir bilgi vermekten kaçınsa da filmin çekimlerinin Eylül ayında başlayacağını onayladı. Filmin sürekli ertelenmesi konusunda ise “Replikler yazmak ve üzerinde çalışmak çok yorucu ve uzun bir iş. İyi bir hikayeyi birleştirmek uzun zaman alıyor ve biz gerçekten bu işi doğru yapmak istiyoruz” açıklamasını yaptı.

Bu senenin başında Ubisoft filmin 21 Aralık 2016‘da vizyona gireceğini açıklamıştı. Filmin çekimleri için ise New Regency ve distribütör 20th Century Fox ile anlaştığını açıkladı. Filmde Michael Fassbender haricinde Marion Cotillard‘ı da izleyeceğiz. Filmin yönetmeni ise bir değişiklik olmazsa Justin Kurzel olacak. Filmin konusu ya da hangi karaktere yoğunlaşacağı ise henüz belli olmasa da hayranlar filmin Rönesans İtalya’sında geçmesini bekliyor.

teknoloji hattı
Etiketler:
Grand Theft Auto Vice City Guide hileleri
Grand Theft Auto Vice City Guide hileleri
STRADO navigasyon cihazı özellikleri
Trooper navigasyon sistemi ve özellikleri
Galileo navigasyon kurulumu ve özellikleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir