assassin's creed unity

Assassin’s Creed : Unity’den Performans Yaması

Tech Kafa 28 Kas 2014 Oyun  0
facebook müşteri hizmetleri
teknoloji hattı
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Ubisoft Montreal‘in heyecanla beklediğimiz Assassin’s Creed : Unity‘ye kavuştuk kavuşmasına ama çıkan sorunlar bir türlü oyunu şöyle güzelce oynamamıza fırsat bırakmadı. 10 farklı stüdyoda geliştirilen Assassin’s Creed : Unity‘nin FPS sorunları ise sonunda çözülecek gibi gözüküyor.

AC: Unity henüz piyasa çıkmadan önce bile öngörülen sistem gereksinimleri oldukça tepki çekmişti. Diğer yeni oyunların yanında hayli yüksek kalan sistem gereksinimlerinin yanı sıra bir çok oyuncu AC: Unity‘nin hikayesini de tatmin edici bulmamıştı.

Assassin’s Creed serisinin yedinci oyunu olan Unity‘nin tüm bu problemlerini aşmaya yönelik Ubisoft bu gün yeni bir yama yayımladı. Şu an için sadece son model konsollara gelen bu güncelleme ani FPS düşüşleri, cp-op modunda yaşanan çöküşler, karakterlerde oluşan buglar ve multiplayer’da karşılaştığımız eşleştirme problemlerinde genel olarak çözümlenme sağlandı.

assassin's creed unity notredame

Ubisoft bu güncellemenin yakın zamanda PC içinde geleceğini belirtti. Aynı zamanda firma oyunculardan yaşanan problemlerden dolayı özür diledi. Bunlara ekstra olarak performans için bir güncelleme daha geleceği haber ile bizleri sevindirdi.

teknoloji hattı

Tech Kafa {Tech Kafa}

Müşteri hizmetleri / Destek hattı
nba2k
Nba 2k 2017 apk incelemesi
lol3
League Of Legends 6.20 yaması artık yayında
sinirsiz-can-hilesi-candy-crash
Candy crash sınırsız can ve sınırsız hamle hile
note-7-bomba
Gta 5 de note 7 bombası

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir