Assassin’s Creed Yeni Oyununu Tanıtacak

08 May 2015 Oyun  0

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Ubisoft’un sevilen oyun serisinden olan Assassin’s Creed’in yeni oyunu duyuruldu. Ubisoft’un yeni serisi Victory kod isimi ile duyuruldu. Oyun için kısa tanıtım videosu ve içerisinde ipuçları bulunan bir ekran görüntüsü de paylaşıldı. Ubisoft’un en köklü firmasından biri olan ve geçtiğimiz saatler içerisinide Assassin’s Creed oyunun yeni serisi duyuruldu. Tıpkı Call of Duty, Pes, EA, Konami gibi firmaların her seneki oyunları gibi bu senede Ubisoft’un Assassin’s Creed serisi çıktı.

facebook müşteri hizmetleri

Assassin’s Creed serisinin yeni oyunu hakkında biraz konuşursak 12 Mayıs saat 19.00’da gerçekleşecek canlı yayın ile aktarılacak. Yeni oyunun adı ise Assassin’s Creed Victory olacakmış yani şuanlık böyle biliniyor. Fakat diğer yandan Victory isimini kod olarak gösteriyor ve asıl adı, Assassin’s Creed Syndicate olacağı iddia ediliyor. Assassin’s Creed yeni oyunun geçeçeği mekan oolarakda Büyük biritanyada ve Prenses Victoria zamanında geçeceği tahmin ediliyor.  Fakat sızıntıları ile ünlü Kotaku bazı kaynaklara dayanarak kesin olarak söylüyor.

Sonuç olarak 12 Mayıs tarihinde Assassin’s Creed serisinin yeni oyunu hakkında detaylı ve net bilgiler edineceğiz. Oyun için bilgileri şu şekilde, seriden alıştığımız şekilde bir Hidden Blade’e sahip olan kahramanımız aynı zamanda bilekliğinin üzerinde bir tabancaya da sahip. Diğer elinde ise bir muşta ve bir baston tutuyor. Ubisoft’un Unity çıktıktan sonra yaşadığı sızıntılara göre yeni oyunun 19’uncu yüzyıl Victoria dönemi Londra’sında geçmesi ve Assassin’s Creed Victory ismini taşıması bekleniyor. Yine aynı dedikodular oyunun bu yılın sonuna doğru PS4, Xbox One ve PC için çıkacağına işaret ediyor.

teknoloji hattı
Call of Duty Black Ops 3 sistem gereksinimleri
Radix: Beyond the void oyun hilesi
Xcom 2 Oyun Hilesi 2016
Xcom 2 Oyun Hilesi 2016
Glow Hockey Android Oyun indir
Glow Hockey Android Oyun indir

“Assassin’s Creed Yeni Oyununu Tanıtacak” üzerine 2 yorum

  1. Quartermaster dedi ki:

    Sıktı………………………………………….noktanoktanokta

  2. Quartermaster dedi ki:

    Sıktı………………………………………….noktanoktanokta

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir