Asus Zenfone 2 Serisi Yeni Modelleri

20 Eyl 2015 Akıllı Telefon  1
facebook müşteri hizmetleri
teknoloji hattı
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Asus, ZenFone 2 serisinin devamı olan üç yeni modelini Dünya üzerinde ilk defa Türkiye’de piyasaya sürdü. Asus, ZenFone 2 serisinin yeni modelleri ZenFone Selfie, ZenFone 2 Laser ve ZenFone Go oldu. Asus çıkardığı yeni modeller ile birlikte ZenFone 2 serisinde seçeneği çoğaltarak ilgiyi arttırmayı hedefliyor. Sizler için yeni modellerin temel özelliklerine vurgu yapmak istiyoruz.

asus zenfone 2 yeni modeller

ZenFone Selfie: 13 MP PixelMaster ve Real Tone flash özelliklerine sahip ön ve arka kameralarıyla birlikte Selfie çılgınlığını bir seviye yukarıya taşıyacağa benziyor.

ZenFone 2 Laser: Lazerli otomatik odak noktası özelliğine sahip 13 MP PixelMaster kamerası ile fotograf ve video çekimlerinde fark yaratacağa benziyor.

ZenFone Go: İleri teknoloji kullanılarak tasarlanan bu yeni modelin en büyük özelliği çekim gücünün çok yüksek olmasıdır. Akıllı telefonlar arasında çekim gücü en yüksek cihaz olarak belirtebiliriz.

Asus, ZenFone 2 serisinin yeni modellerini ilk defa Türkiye’de görücüye çıkartarak, Türkiye pazarına ne kadar önem verdiğini göstermiş oldu.

 

teknoloji hattı
Galaxy wonder açılıp kapanma çözüm
Galaxy wonder açılıp kapanma çözüm
İPhone’ da android kullanmak
Çin malı telefon ve tabletlerin internet ayarı
Samsung yeniden en çok satış rakamlarına ulaştı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir