Batman Arkham Knight’ın PC Sürümünün Satışları Durdu

25 Haz 2015 Oyun  0
facebook müşteri hizmetleri
teknoloji hattı
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Rocksteady‘nin şirket tarihinde Games For Windows Live desteğinden sonra (gerçi bunu tüm şirketler yapmıştı ama) yaptığı en büyük hata olan Batman Arkham Knight‘ın “bozuk” PC sürümü yüzünden başı yanmaya devam ediyor. Yapılan son açıklamaya göre Batman Arkham Knight‘ın PC sürümünün satışı durduruldu.

Konuyla ilgili açıklamayı resmi Warner Bros. Games forumlarından duyuran Warner Bros. Games‘in konuyla ilgili tam açıklaması şu şekilde;

Batman Arkham Knight‘ın PC sürümündeki teknik aksaklıklar nedeniyle oyunu oynayan herkesten Warner Bros. Games olarak özür diliyoruz. Şirket olarak bu sorunu son derece ciddiye alıyoruz ve bunun üzerine Batman Arkham Knight‘ın PC sürümünün satışlarını oyun beklediğimiz kaliteye ulaşana kadar durduruyoruz. Oyunu yine de sorunsuz oynayabilen ufak bir kitle olduğunun da farkındayız. Ancak tüm müşterilerimizin değerini eşit şekilde bilen bir şirket olarak tüm PC oyuncularının eşit şekilde oyundan zevk alabilmesi için elimizden geleni yapacağız.

Tüm Batman Arkham hayranları seriyi şu anki popülaritesine ulaşana kadar desteklemeye tüm güçleriyle devam etti ve bunun için onlara teşekkür etmek amacıyla Batman Arkham Knight‘ın yenilenmiş ve güncellenmiş versiyonunu PC için yayınlayıp tüm hayranların Batman Arkham serisinin bu büyük finaline ortak olmalarını istiyoruz”

Her ne kadar Warner Bros. Games ve Rocksteady bu konuda çalışmalara başlamış gibi görünse de bu durum Rocksteady‘nin geçtiğimiz gün yaptığı gülünç açıklamayı kapatamayacak. Özetle “oyunu açamıyorsanız ayarları kısın” diyerek adeta oyuncularla dalga geçen Rocksteady umarız bu konuda da bir çalışma yapar.

Sen Rocksteady’sin, aptallık etme.

teknoloji hattı
Freedom Force Hile Kodları
Freedom Force Hile Kodları
fifa-2001-2002-hile-kodlari
FIFA 2001-2002 hile kodları
RAINBOW SIX - ROGUE SPEAR Oyun Hileleri
RAINBOW SIX – ROGUE SPEAR Oyun Hileleri
Spider-Man 2 Enter: Electro Hile Kodları

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir