battlefield

Battlefield, EA Tarafından Kesinleşti

04 Ağu 2015 Oyun  0
facebook müşteri hizmetleri
teknoloji hattı
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Electronic Arts ekibi yeni Battlefield oyununun 2016 yılında tekrar bizimle olacağını resmi olarak ilk defa kesin bir şekilde onayladı. Henüz geçtiğimiz günlerde yapılan bir röportajda yapılan açıklamalar sırasında Blake Jorngensen’e bir gazeteci tarafından firmanın gelecekteki en önemli kozları sorulduğunda Jorngensen, önümüzdeki bir kaç yıl boyunca FPS oyunları dendiğinde akla ilk gelecek olan firma EA olacak diyerek iddialı konuştu. Direkt olarak “Bu yıl Star Wars: Battlefront geliyor, seneye ise yeni bir Battlefield.” diyerek net bir şekilde ilk defa Battlefield resmileşti.

Electronic Arts ekibinin önceliği Star Wars: Battlefront , bu oyun da Battlefield’in asıl sorumlu ekibi olan DICE tarafından geliştiriliyor. Röportaj sırasında sorumlulardan biri “Star Wars oyununun beklenenin çok üstünde bir ön sipariş trafiği yakaladı” dedi ancak net bir sayı belirtilmedi. Aynı zamanda yapılan açıklama ile Gamescom 2015’in EA için bir dönüm noktası olacağı belirtildi ve Electronic Arts’ın Gamescom 2015’te çok olumlu tepkiler beklediği söylendi.

Electronic Arts’ın Star Wars: Battlefront tarafından beklentileri ise 31 Mart 2016 tarihine kadar en az 10 milyon satış adetini yakalamak. Battlefront, 17 Kasım tarihinde Xbox One, PlayStation 4 ve PC platformları için yayınlanacak. Bu da yeni çıkacak Star Wars filmi “Star Wars Episode VII: The Force Awakens” tarihinin biraz öncesine denk geliyor.

teknoloji hattı
fifa-2001-2002-hile-kodlari
FIFA 2001-2002 hile kodları
RAINBOW SIX - ROGUE SPEAR Oyun Hileleri
RAINBOW SIX – ROGUE SPEAR Oyun Hileleri
spider-man-2-enter-electro-hile-kodlari
Spider-Man 2 Enter: Electro Hile Kodları
Star Wars Episode 1 The Phantom Menace Hileleri
Star Wars Episode 1: The Phantom Menace Hileleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir