bleep-screens

BitTorent Bleep Yayınlandı

13 May 2015 Mobil  0
facebook müşteri hizmetleri
teknoloji hattı
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Torrent dünyasının önemli isimlerinden BitTorrent, iOS, Android, OSX ve Windows için geliştirdiği mesajlaşma uygulaması Bleep‘i mağazalarda yayınladı.

Hazırlandığı bütün platformlarda modern bir arayüzle hazırlanan BitTorrent Bleep, diğer benzerlerinden gizli çalışma yapısıyla ayrılıyor. Herhangi bir sosyal medya ağını kullanmayan uygulama, herhangi bir üyelik de gerektirmiyor. Kişilerin metin ya da ses tabanlı sohbet etmesine imkan tanıyan BitTorrent Bleepwhisper yani dedikodu mesajları gönderebiliyor. Bu mesajlar gönderilen kişi okuduktan sonra siliniyor ve herhangi bir noktada depolanmıyor.

Kullanmak için herhangi bir hesaba da ihtiyaç duymayan ve sadece davet edilen arkadaşlarla sohbet amacıyla kullanılabilen BitTorrent Bleep, mesaj geçmişini kolay bir şekilde silebiliyor ve P2P çalışma mantığıyla araya herhangi bir bulut servisini dahil etmiyor.

Bu uygulama gelecekte WhatsApp ve Line gibi uygulamalara rakip olur mu bilemeyiz ama mesajları depolamaması çok iyi bir özellik. Özellikle gizliliğine önem veren insanlar için Bleep çok işe yarayacak bir uygulama olabilir.

teknoloji hattı
Etiketler:
S Health - Sağlık Uygulaması indir
S Health – Sağlık Uygulaması indir
ön görsel
Teknoloji Markaları Ve Finansal Değerleri
the-playstation-vr-content-at-paris-games-week-should-make-everyone-excited-136401337823403901-151028142022
En Popüler 5 Cardboard (VR) Oyunları Hakkında Bilgiler
usb-otg
USB OTG Bellekler Hakkında

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir