BlackBerry Android Geliyor

Tech Kafa 03 Tem 2015 Akıllı Telefon  0

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Kanadalı cep telefonu BlackBerry markası farklı bir yola giriyor. BlackBerry Android işletim düzenli bir akıllı cep telefonu ile karşımıza çıkmaya hazır. Neredeyse ve illk render şimdiden karşımızda.

facebook müşteri hizmetleri

Şansı uzun seneler boyunca yaver gitmeyen fakat mecvut son CEO John Chen‘in gelişiyle yüzü gülmeye süregelen firma BlackBerry yeni bir yola girmeye hazırlanıyor. Eğer ki meydana gelen dedikodular ve paylaşılan bir render görseli sahici ise, BlackBerry Android manken telefonlar çok ama çok yakında bizlerle yeni yeni buluşacak. CEO John Chen de, çok az bir zaman önce Android ekosistemine ilgilendiren akıllı telefonlara sıcak bakabileceklerini açıklamıştı.
Geçtiğimiz dönemde ortaya çıkan haberlerde Kanadalı BlackBerry markasının Quad HD dokunmatiik ekranlı, köşeli yapıya sahip, üst seviye platforma sahip BlackBerry Venice ve BlackBerry Z3’ü mail antre seviyesi BlackBerry Prague için bilgiler edinmiştik. Sızıntıların 1 numaralı adresi olarak aşina evleaks ise bugün kötü hususi bir paylaşım yaptı, Android BlackBerry akıllı telefonunu herkesin gözleri önüne serdi.

Twitter üzerinden @evleaks’in paylaştığı render’da olası Android BlackBerry telefonun belirli bir kısmını görebiliyoruz. Şimdilik sadece madun yarısı gözüken BlackBerry Android modeli tasarımına bakacak olursak telefon piyasasında koskocaman satış başarısı yakalayan BlackBerry Passport cihazına benziyor.

3 düzenlenmiş QWERTY fiziki klavyeli Android BlackBerry telefonun anlaşılan öte seviyeden bir nazir olacağı dile getirilirken, render’da, klavye üzerinde Android Lollipop butonlarını barzi olarak görünmekte.

 

teknoloji hattı
Etiketler:,

Tech Kafa {Tech Kafa}

Müşteri hizmetleri / Destek hattı
Galaxy wonder açılıp kapanma çözüm
Galaxy wonder açılıp kapanma çözüm
S Health - Sağlık Uygulaması indir
S Health – Sağlık Uygulaması indir
Glow Hockey Android Oyun indir
Glow Hockey Android Oyun indir
İPhone' da android kullanmak
İPhone’ da android kullanmak

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir