Blizzard WoW Oyuncularına Ücretsiz Oyun Zamanı Teklif Ediyor

Tech Kafa 19 Kas 2014 Oyun  0
facebook müşteri hizmetleri
teknoloji hattı
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

World of Warcraft için bu hafta gerçekten zorlu geçti. Oyuncular Warlords of Draenor‘a bağlanmakta ciddi sıkıntılar çekti. Blizzard, oyuncularının bu mağduriyeti affedebilmeleri için onlara bedava “game time” vermeyi teklif ediyor.

Oyunun yapımcılarından J. Allen Brack, oyunculara 5 günlük ekstra oyun süresi verileceğini açıkladı. “Amerika, Okyanusya ve Avrupa bölgesi oyuncularımıza 5 günlük oyun süresi veriyoruz. 14 Kasım’dan beri sıkıntı çektiğiniz farkındayız. Bu oyun süresiyle Warlords of Draenor’dan tam anlamıyla keyif almanızı amaçlıyoruz.” diyerek üzüntülerini belirtti.

Warlords of Draenor, server yoğunluğu ve uzun bağlantı süreleri gibi sorunlarla boğuşuyor. Bir de DDoS saldırılarının yarattığı problemler var tabi ki.  Blizzard, server problemlerini Diablo 3 ile de yaşamıştı, biz de az çekmedik Diablo’dan. Fakat, Blizzard WoW’a ayrı bir önem veriyor. Bu yüzden sorunları kısa sürede çözecektir. Siz oyun oynamanın keyfine devam edin sevgili oyunseverler, sorunlar bir şekilde çözülüyor.

 

teknoloji hattı

Tech Kafa {Tech Kafa}

Müşteri hizmetleri / Destek hattı
Grand Theft Auto Vice City Guide
Grand Theft Auto Vice City Guide hileleri 2
Freedom Force Hile Kodları
Freedom Force Hile Kodları
fifa-2001-2002-hile-kodlari
FIFA 2001-2002 hile kodları
RAINBOW SIX - ROGUE SPEAR Oyun Hileleri
RAINBOW SIX – ROGUE SPEAR Oyun Hileleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir