bu ac unity fragmanında bir terslik var

Bu AC: Unity Fragmanında Bir Terslik Var

Tech Kafa 31 Eki 2014 İnternet  0
facebook müşteri hizmetleri
teknoloji hattı
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

bu ac unity fragmanında bir terslik var

Unity‘nin çıkmasına sadece 2 hafta kalmışten, Ubisoft çok enteresan bir video yayınladı ve herkesin kafasını karıştırmayı başardı. Çünkü bu videoda Paris’te devrim yapmıyoruz, Eyfel Kulesi‘ne tırmanarak Nazilerden kaçmaya çalışıyoruz. Nazi derken?

Unity’nin Fransız Devrimi dönemini anlattığını hepimiz biliyoruz. 1789 tarihli bir hikaye olacak yani. İyi de bu Naziler nereden çıktı? Bir anda 150 yıl atlamış mı olduk, nedir yani? Ubisoft neredeyse hiçbir bilgi vermedi bu fragmanla ilgili. Fragman da sadece şu kelimeler yazılı. “In Assassin’s Creed Unity, all of French Revolution Paris is yours to explore, and perhaps more.” More konusunda bir sıkıntımız yok, fragmanda Nazilerle tanıştık zaten. Gerçi bu gizemli videolar Ubisoft’un en sevdiği iştir. Her Assassin’s Creed oyunundan hemen önce bir video yayınlar ve herkesi afallatır. Biz yine oyunun çıkmasını bekleyelim, oyunumuzu oynayalım, o zaman Nazilerle ve zeplinlerle ilgili yorumlarımız için tekrar buraya geliriz, öyle değil mi?

Assassin’s Creed: Unity, 11 Kasım‘da piyasada olacak. Sadece yeni nesile ve PC‘ye çıktığını bir daha hatırlatıp hepinize daha sıcak, yağmursuz bir gün diliyorum.

teknoloji hattı

Tech Kafa {Tech Kafa}

Müşteri hizmetleri / Destek hattı
Avea Turkcell Vodofone internet bağlantı sorunu
Avea Turkcell Vodafone internet bağlantı sorunu
Ping Sorunu ve Çözüm Yolları (Detaylı Bilgi)
Ping Sorunu ve Çözüm Yolları (Detaylı Bilgi)
hiz testi nasil yapilir
İnternetin hızını ölçme
e devlet giris problemi
e-devlet çalışmıyor yada yavaş çalışıyor

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir