60 milyar

Bu Bilgisayar Tam 60.000 TL

09 Şub 2016 Bilgisayar  0
facebook müşteri hizmetleri
teknoloji hattı
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Birçoğumuzun hayalinde olan fiyatı yükseklerdeki muhteşem toplama bilgisayarlar bulunuyor. Buna en güzel örneği ise Amerika’daki Origin PC ve Maingear’ı örnek verebiliriz. Ülkemizde de Phoneix markası altında yapılan bu işlemde biraz sağlam paralar vererek özel soğutmalı ve yüksek performansa sahip bilgisayarlar edinebiliyorsunuz. Bu noktada Wallace Santos tarafından kurulan Maingear öyle bir PC topladı ki akıllara zarar!

Yaklaşık olarak 50-60 Bin TL gibi fiyatlara sahip olan özel yapım pc hazırladı. Teknik özelliklerine baktığınızda tabiki ağzımız açık kalıyor. Ama baştan belirtelim. Yapım amaci bir oyun bilgisayarı değil. Asıl amaç render gibi işler olduğunu belirtmiş olalım.

Check out this #Force featuring dual Intel #Xeon E5-2687v3, quad NVIDIA GeForce #TitanZ, 10TB of Samsung USA EVO SSDs, dual Corsair AX1200i, ASUS workstation motherboard topped with EK Water Blocks

Posted by MAINGEAR Computers on 8 Şubat 2016 Pazartesi

Yukarıda videosunu görebileceğiniz firmanın Force isimli PC modifikasyonuna göre hazırlanan bilgisayarın teknik özelliklerinde Asus Z10PE-D16WS anakart, 2 adet Intel Xeon E5-2687v3 işlemci, 4 adet Nvidia GeForce Titan Z, 10TB Samsung EVO SSD, iki adet 1200 Watt değerindeki Corsair AX1200i güç kaynağı, 120GB RAM ve EK Water Blocks üretimi özel sıvı soğutma bulunuyor. Yani render işlemi için hayvani bir bilgisayar var karşımızda.

teknoloji hattı
pc teknik veriler
Bilgisayarımın özelliklerini nasıl öğrenirim
en pahali pc
Dünyanın en pahalı bilgisayarı
bilgisayar kapanmıyor virus sorunu
Bilgisayarım kapanmıyor
bilgisayarım cok kasiyor
Bilgisayarım donuyor

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir