call-of-duty-black-ops-3-trailer

Call of Duty Black Ops 3 Trailer Yayınlandı

26 Nis 2015 Oyun  0
facebook müşteri hizmetleri
teknoloji hattı
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Activision‘ın geleneksel hale gelen aksiyon serisi Call of Duty‘nin geçtiğimiz günlerde duyurulan yeni oyunu Call of Duty Black Ops 3 trailer ile bugün kendisini gösterdi.

Serinin üç yapımcısından (Sledgehammer, Infinity Ward, Treyarch) Treyarch tarafından geliştirilen Black Ops 3‘te Activision bilim kurgu temalı Call of Duty oyunları serisine devam edecek gibi görünüyor. Trailer’dan gelen ilk izlenimlere göre oyunun fazlaca Square Enix‘in Deus Ex: Human Revolution oyunundan etkilenmiş olabileceğini görüyoruz. Zira tıpkı Deus Ex: Human Revolution‘daki gibi Black Ops 3‘te de robotlar, giyilebilir teknoloji ve insanlara eklenmiş mekanik uzuvlar görüyoruz.

Yayınlanan trailer’la beraber oyun için ön sipariş sitesi de açıldı. Ön sipariş yapan oyuncular oyunun çıkışından önce yapılacak beta‘ya katılma hakkı da kazanmış olacak.

Call of Duty Black Ops 3 Çıkış Tarihi

Eski nesli es geçerek PS4, XBOX One ve PC için çıkış yapacak ve co-op odaklı dört kişilik bir senaryo içerecek olan Call of Duty Black Ops 3 bu senenin son çeyreğinde raflardaki yerini alacak. Advanced Warfare ile iyileşme sinyali veren seri umarız Black Ops 3 ile eski günlerine geri döner. Oyunun geliştiricisinin Treyarch olduğunu ve yaptığı oyunların “son zamanlarda çıkan en iyi Call of Duty oyunları” olarak görüldüğünü düşünürsek bu ihtimal o kadar da zor değil. Yayınlanan trailer’ı aşağıdan izleyebilirsiniz.

teknoloji hattı
nba2k
Nba 2k 2017 apk incelemesi
lol3
League Of Legends 6.20 yaması artık yayında
sinirsiz-can-hilesi-candy-crash
Candy crash sınırsız can ve sınırsız hamle hile
note-7-bomba
Gta 5 de note 7 bombası

“Call of Duty Black Ops 3 Trailer Yayınlandı” üzerine 6 yorum

 1. İsmail Selçuk ÇINAR diyor ki:

  vay be

 2. İsmail Selçuk ÇINAR diyor ki:

  vay be

 3. Neco diyor ki:

  Crysis gibi birşey olmuş 🙂

 4. Neco diyor ki:

  Crysis gibi birşey olmuş 🙂

 5. Ahmet "xTr3m3GP" Endez diyor ki:

  Yok artıkkk! Harbiden Crysis 3 gibi bişey ya hatta daha ileri safhaları!!! Ok ve yay eklemeleride süper olmuş! Eğer Crysis gibi gelişmiş oklar da olursa superiority enthusiastic olur 😀 😀

 6. Ahmet "xTr3m3GP" Endez diyor ki:

  Yok artıkkk! Harbiden Crysis 3 gibi bişey ya hatta daha ileri safhaları!!! Ok ve yay eklemeleride süper olmuş! Eğer Crysis gibi gelişmiş oklar da olursa superiority enthusiastic olur 😀 😀

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir