cod-black-ops-3-comics

Call of Duty Çizgi Roman Oluyor

Tech Kafa 05 Tem 2015 Oyun  0
facebook müşteri hizmetleri
teknoloji hattı
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Bir kaç gün önce buradaki yazımızda bir oyunun çizgi roman haline getirileceğinden bahsetmiştik. Bu gün ise yeni bir haberimiz var ! Global çapta ünlü oyun serisi Call of Duty‘nin çizgi dizi romanı geliyor.

Black Ops serisinin üçüncü oyunu Black Ops 3 ile beraber 6 Kasım tarihinde yine karşımıza çıkabilecek olan Call of Duty serisi, oyunun öncesinde enteresan bir girişimde bulunarak ilk olarak çizgi romanla oyuncuların ve Call of Duty hayranlarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

ABD kökenli tanınmış çizik romen yayımcısı Dark Horse tarafından hazırlanacak olan Call of Duty çizgi romanı, serisinin yeni oyunu daha piyasaya çıkışını gerçekleştirmeden raflardaki yerini alacak. Çizgi romanın yazarı G.I. Joe’un yaratıcılarından Larry Hama olarak belirlenirken, çizimler ise Transformers ve TMNT filmlerinden tanıdığımız Marcelo Ferreria aracılığıyla ele alınacak.

Çizgi romanın ana temasında olaylar Black Ops 3’te yaşanılan olayların öncesine odaklanacak. Özbekistan’ın Taşkent şehrinde geçecek ve bir set ajanın izini sürmeye yönelik tarzda olacak. Çizgi roman hakkında verilen detaylar şimdilik bu derece ile sınırlıyken ayrıca çıkış zamanını açıklayan bir kaç bilgide verildi.

Çizgi roman Xbox 360, Xbox One, PlayStation 3, PlayStation 4 ve PC platformları için 6 Kasım’da çıkışını gerçekleştirecek olan serinin yeni oyunu Black Ops 3 öncesinde, 4 Kasım’daki San Diego Comic-Con etkinliğinde satışa hazır olacak.

Bekleyip göreceğiz, bu yeni oyunların çizgi romanını çıkarma Trend’i oyuncuları çizgi romana yöneltebilecek mi?

teknoloji hattı

Tech Kafa {Tech Kafa}

Müşteri hizmetleri / Destek hattı
nba2k
Nba 2k 2017 apk incelemesi
lol3
League Of Legends 6.20 yaması artık yayında
sinirsiz-can-hilesi-candy-crash
Candy crash sınırsız can ve sınırsız hamle hile
note-7-bomba
Gta 5 de note 7 bombası

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir