Call of Duty Yeni Oyununun Sürümünü Tanıtıldı

facebook müşteri hizmetleri
Call of Duty Yeni Oyununun Sürümünü Tanıtıldı
5 - 2 OY

Call of Duty Yeni Sürümünün Tanıtımı

Call of Duty serisinin yeni oyunu Call of Duty Infinite Warfare’ın ilk fragmanı yayınlandı. Oyunun grafig tasarımı ve savaş oyunu olması bakımından oyun severlerin beğenisini kazanarak yeni sürümlerini ard arda beraberinde ek yamalarını çıkartmaya başlamıştı ve bu sürümüde büyük ses getirecek tarzda.
1462222149_call-of-duty-infinite-warfare
Dünyanın en büyük oyun yayıncılarından Electronic Arts’ın yayıncılığını üstlendiği Call of Duty serisinin Infinity Ward tarafından geliştirilen yeni oyunu Call of Duty: Infinitie Warfare yayınlanan fragmanıyla birlikte tanıtıldı.
Daha önceden Call of Duty serisinin ilk oyununu, Modern Warfare serilerini ve Ghosts oyununu geliştiren Infinity Ward bu yılki oyunun da geliştiricisi oldu. Bir süredir paylaşılan sızıntıların doğru çıktığını gösteren yeni oyunda bir önceki hikâyeyi tamamen unutup uzaya yolculuk yapacağız.
Oyuncular tarafından beğeni toplayan Call of Duty serisinin yeni oyununun hikâye akışının tamamen uzayda geçmesi belli bir kitle tarafından sevilse de, şimdiden bazı oyuncular oyuna yönelik tepkilerini belirtmeye başladı. Ayrıca
1462223071_cod-iw
Call of Duty: Infinite Warfare için yayınlanan fragmanın sonunda Call of Duty 4: Modern Warfare Remastered sürümü de görünüyor ve yeni oyunun Legacy Edition sürümünü ön siparişle alan kişilere hediye olarak geleceği belirtiliyor. Remastered sürümünün ayrı olarak satışa çıkıp çıkmayacağı ise henüz belirtilmemiş.
Call of Duty: Infinite Warfare’ın ilk fragmanını aşağıdan izeyebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir