conan-ufc-2-clueless

Canon O’Brien UFC 2’e Geldi

13 Mar 2016 İnternet  0
facebook müşteri hizmetleri
teknoloji hattı
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

ABD’li yazar ve ünlü komedyen Canon O’Brien’ın bu seferki konuğu UFC 2 oyunu oldu. Ünlü UFC dövüşçüsü Conor McGregor’ın da yer aldığı program, oldukça eğlenceli geçti. Emmy ödülü kazanmış ve The Tonight Show with Conan O’Brien adlı programıyla dünyanın en popüler komedyenlerinden biri olan Canon O’Brien’ın, Clueless Gamer adlı program serisinde bu seferki konuğu UFC 2 oldu.

EA Sports’un önümüzdeki hafta PlayStation 4 ve Xbox One konsollarına özel piyasaya süreceği UFC 2, Canon O’Brien’a özel hazırlanmış bir sürümle programdaki yerini aldı. Oyunda Canon O’Brien’ın bire bir aynısı olan bir dövüşçünün yanı sıra UFC sporunun önde gelen isimlerinden Conor McGregor da programın konuk misafiri oldu.

Tahmin edilecei üzere Canon O’Brien ve Conor McGregor kendilerine ait olan dövüşçüleri tercih ederek mücadele verdikleri oyunda, ekranlara oldukça eğlenceli görüntüler yansıdı. EA Sports, UFC 2 oyununu yayınlamadan önce reklam çalışmalarına tüm hızıyla devam ederken yeni yayınlanan Clueless Gamer programına gelin yakından bakalım. İyi seyirler…

teknoloji hattı
Etiketler:,
RAINBOW SIX - ROGUE SPEAR Oyun Hileleri
RAINBOW SIX – ROGUE SPEAR Oyun Hileleri
spider-man-2-enter-electro-hile-kodlari
Spider-Man 2 Enter: Electro Hile Kodları
Star Wars Episode 1 The Phantom Menace Hileleri
Star Wars Episode 1: The Phantom Menace Hileleri
Counter-Strike (PC) Hileleri
Counter-Strike (PC) Hileleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir