Çerçevesiz Telefon Olan Nubia Z9 Tanıtım Videosu

24 Haz 2015 Akıllı Telefon  0
facebook müşteri hizmetleri
teknoloji hattı
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Üstün donanımsal özellikleri ile tam bir performans telefonu olan ZTE üreticili Nubia Z9 modeli Mayıs ayında duyurulmuştu. Duyurunun ardından Nubia Z9 modelinin tanıtım videosu yayınlandı. Bu model hatırlarsak ön sipariş sonrasında tam 10 dakikada stoklar tükenmişti. Cihazın üst seviye özelliklerine rağmen 565 dolar gibi uygun bir fiyat ile çıkması kullanıcıları şaşırtmıştı. Ayrıca reklam konusunda ZTE firması oldukça dikkat çekici kampanyalar düzenlemişti.

Nubia Z9 cihazın özelliklerini hatırlarsak, 4 GB RAM ve çerçevesiz ekranlı bir tasarıma sahip olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca 8 GB RAM ve 3.5 GHz hızda çalışan bir işlemci ile geliyor. Diğer yandan 2.5D kavisli çerçevesiz bir ekran ve 5.2 inç büyüklüğünde Full HD paneli bulunuyor. Cihazda 8 çekirdekli Snapdragon 810 işlemcisi ve 3 GB RAM bulunuyor. Ayrıca kamera konusunda ZTE, Nubia Z9 modelinde 8 megapiksel geniş açılı ve CMOS sensörlü bir ön kamera kullanıyor. Diğer yandan Adreno 430 modelli grafik işlemcisinide barındırıyor. Cihazın 32 GB ve 64 GB olarak iki seçenekli dahili depolamaları bulunuyor.

Tanıtım videosuna bakarsak ekran kilidi çok estetik bir biçimde açılıyor. Ayrıca ekran parlaklığı konusunda oldukça gelişmiş olan bu cihaz kullanıcılarını oldukça tatmin edecektir. Ayrıca cihazın tasarımsal açıdan bir özelliği ise ekranın iki yanına iki defa bastırınca otomatik bir şekilde fotoğraf çekebiliyor. Kısa sürede önsipariş stokları tükenen bu model bakalım piyasada ne gibi işler yapacak. Tanıtım videosunu aşağıdaki kısımından izleyebilirsiniz.

teknoloji hattı
Etiketler:
Galaxy wonder açılıp kapanma çözüm
Galaxy wonder açılıp kapanma çözüm
İPhone’ da android kullanmak
Çin malı telefon ve tabletlerin internet ayarı
Samsung yeniden en çok satış rakamlarına ulaştı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir