Çeyizlik Yatak Örtüleri

Çeyizlik Yatak Örtüleri

Tech Kafa 01 Haz 2015 Sponsorlu  0

facebook android iphone ayarlari

Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

 Yeni evlenenler yatak takımlarını yenileyenler özellikle bayanların ilgisini çeken yatak odası takımlarına özel örtülerle yatak odanız şık ve gösterişli olmaktadır. İhtiyaç olan takımlarda genelde çeyizlik olarak alınan yatak örtüsü yatakortusu.com dışında uyku setleri ve pike takımlarını bulmanız mümkündür.

Çift kişilik ve tek kişilik marka olan ürünleri alarak çeyizinize ya da sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.  Nevresim takımları son yıllarda canlı renkler ve özel baskı ürünlerle peşin fiyatına taksitle kapıda ödeme kolaylığı ve bedava kargo sayesinde son derece güvenlidir.

facebook müşteri hizmetleri

 Marka olan ürünler veya en çok satan indirimli ürünlerden faydalanmanız mümkündür. Yatak örtüsü kendi tarzınıza uygun değişik renkler ve gelinliği andıran tüllerden yapılmış şık ve estetik bir görünümde olmaktadır.

Çift ve tek kişilik olan yatak örtüleri arasında özellikle tek kişilik olanlar kızların daha çok sevdiği pembe açık renkler dışında erkeklerin sevdiği fanatik ve baskı örtüleri de bulabilirsiniz. Uyku seti çift kişilik yastığı, çarşafı, baza fırfırı ve elyaf yorganı ile muhteşem bir uyum içerisindedir.

teknoloji hattı

Tech Kafa {Tech Kafa}

Müşteri hizmetleri / Destek hattı
Güneş Gözlükleri ile Daha Sağlıklı Gözler
Erkek Bebek Odası Modelleri
Erkek Bebek Odası Modelleri
bonus card
Elektronik Ürün Alacaklara Bonus’tan Süper Kampanya
kasko sigortası
İnternetten 3 dakikada kasko ve trafik sigortası nasıl alınır?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir