spider man

Civil War’dan Spider-Man’li Fragman Geldi

11 Mar 2016 Haberler  0
facebook müşteri hizmetleri
teknoloji hattı
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Captain America: Civil War’un büyük bir merakla ikinci fragmanı yayınlandı. Yeni fragmanda genç kahraman Spider-Man de hangi tarafta yer alacağına karar vermiş gibi gözüküyor. Marvel Cinematic Universe’ün sıradaki filmi Captain America: Civil War için muhteşem bir fragman daha yayınlandı. Yeni fragman ile Spider-Man de sahnedeki yerini aldı.

2016 Mayıs ayında gösterime girecek olan Captain Amerika: Ciwil War filmi için yayınlanan yeni fragmana baktığımızda, Spider-Man’i ilk kez MCU’da resmi olarak görüyoruz. Özellikle karakterin kostümü birçok kesim tarafından fazla CGI olduğu düşünülürken bazı yorumlarda da gayet güzel olduğu belirtiliyor.Yeni fragmanda filmin konusu ve süper kahramanların neden karşı karşıya geldiği hakkında öenmli bilgiler veriliyor. Serinin önceki filmlerinde New York, Washington ve Sokovia bölgelerinde yaşanan olaylar nedeniyle kahramanların devlete bağlanmasını ön gören yasa, Civil War’un ilk adımı olacak gibi duruyor.

Yayınlanmasının ardından henüz bir saat olmadan 450 bin izlenme sayısını aşan fragman oldukça heyecan uyandırdı. İşte Captain America: Civil War için yayınlanan ikinci fragman:

teknoloji hattı
Etiketler:,
1454344487_heathrow-capsule-car
Londra’da GATEway Sürücüsüz Otobüs Testlerine Başladı
indir
Forza Motorsport 6 Apex Sistem Gereksinimleri Belirlendi
ön görsel
Teknoloji Markaları Ve Finansal Değerleri
the-playstation-vr-content-at-paris-games-week-should-make-everyone-excited-136401337823403901-151028142022
En Popüler 5 Cardboard (VR) Oyunları Hakkında Bilgiler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir