Clash of Clans Bot Hilesi

facebook müşteri hizmetleri
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Clash of Clans Android, IOS ve Windows Phone için çıkmış bir strateji oyundur. Çıktığı ilk andan beri oldukça büyük bir oyuncu kitlesine sahip olan Clash of Clans’ın hileleri hakkında bir çok konuşma, tartışma yapıldı. Kimileri böyle bir şeyin imkansız olduğunu savunsa da bazı hileler mevcut. Eğer sınırsız iksir, altın, elmas hilesi için PvP serverlara girebilirsiniz. Ama şimdi anlatacağım hile resmi serverlarda yapabileceğiniz bir hile.

Clash of Clans Bot Nedir?

Clash of Clans bot hilesi sizin yerinize;

1-Asker basar ve saldırır(Saldırılar sizin seçeceğiniz kategorilere göre saldırır. İksir ağırlıklı, altın ağırlıklı,kupa vb.),

2-Klan kalesinden asker ister ve bağışlar,

3-Tuzaklarınızı silahlandırır,

4-Belirli bir (iksir,altın) seviyeye gelince isterseniz köyünüzdeki geliştirmeleri yapar.

5-24 saat online kalabilirsiniz. Supercell’in 6 saatlik online kalma engeli yüzünden her 6 saatte bir çıkıp tekrar bağlanır.

6- Zaman ayarı yapabilirsiniz. Ganimet depolarınız dolu olursa bilgisayarı kapatmak gibi bir çok zamanlama seçeneği var.

Clash of Clans PvP Serverlara Nasıl Girilir

Clash of Clans Bot Nasıl Kullanılır?

Öncelikle iki şeye ihtiyacımız var. Bluestacks ve bir Clash of Clans botu. Bluestacks’ı kendi Google hesabımıza bağladıktan sonra Clash of Clans’ı indiriyoruz. Daha sonra Clash of Clans’ı açıp yan tarafında da Clash of Clans botunu açıyoruz. Gerekli ayarları yaptıktan sonra Başlata basıyoruz ve ekranı kapatıyoruz. Başlat tuşuna bastığınız andan itibaren bilgisayarınızda hiçbir işlem yapmamalısınız. Ayrıca bot çalıştığı sürece telefonunuzdan Clash of Clans’a bağlanmamalısınız. Bağlanırsanız hesabınız Ban yer.

Şu anda çok fazla Clash of Clans botu var internette. Clash of Clans bot yazarak aratırsanız kendinize uygun bir bot bulabileceğinize eminim.

“Clash of Clans Bot Hilesi” için 16 cevap

    1. Nasıl bir hata geliyor? Eğer techkafa.com/forum adresinde hatanın içeriği dahil bir konu açarsan daha hızlı yardımcı oluruz.

    1. Nasıl bir hata geliyor? Eğer techkafa.com/forum adresinde hatanın içeriği dahil bir konu açarsan daha hızlı yardımcı oluruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir