Clash of Clans Hileleri

facebook müşteri hizmetleri
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Gittikçe oyuncu sayısı artan ve günden güne kendi platformundaki oyunları geride bırakan Clash of Clans oyunu ile ilgili olarak gelen istekler üzerine ufak bir araştırma yaptıktan sonra Clash of Clans Hileleri yazısını yazmaya karar verdik. Her şeyden önce araştırmalarımız sonucu bulduğumuz Clash of Clans Hileleri ile ilgili yaşayabileceğiniz herhangi bir sorunda Tech Kafa ailesi olarak sorumluluk kabul etmediğimiz belirtelim. Sonuçta hile bu ne olacağı belli olmaz.

Gönlünüzü rahatlatmak için kendim denedim ve herhangi bir sorunla karşılaşmadım diyebilirim.

En aşağıda program linkini vermeden önce bu program ile hangi Clash of Clans Hileleri yapabileceğimize bir bakalım.

Clash of Clans Elmas Hilesi

Clash of Clans Hileleri programı ile yapabileceğiniz en kolay şeylerden biri Clash of Clans elmas hilesi olacaktır. Bu hile ile sınırsız elmas sahibi olmanız mümkün.

Clash of Clans Altın Hilesi

Clash of Clans Hileleri programı ile yapabileceğiniz bir diğer hile ise sınırsız altın veya diğer elementlerden elde etmek olacaktır.

Clash of Clans İnşaat Süresi Sıfırlama

Evet bu program ile Clash of Clans içerisinde inşaat süresini sıfırlayabilir, inşaat etmek istediğiniz yapıları saniyeler içinde halledebilirsiniz.

Clash of Clans Hileleri Nasıl Yapılır?

1. Aşağıda linkini verdiğimiz programı indirip bilgisayarınıza kurun.

2. Sizden istenen kullanıcı adınızı girin. Bu genelde google play veya gamecenter kayıtlı mail adresinizdir.

3. Oyunu hangi cihaz üzerinden oynuyorsanız o cihazın bilgilerini hemen aşağıya girin ve enter tuşuna basıp Clash of Clans’ın kurulu olduğu cihazdan oyunu açın.

4. Oyunu açtıktan sonra bilgilerini girdiğiniz cihaza Clash of Clans Hileleri programının bağlanmasını bekleyin. Bağlantı 10 dakikaya kadar sürebilir, biraz bekleyin.

5. Bağlantı sağlandıktan sonra açılan ekrandan elmas, altın ve diğer element değerlerini artırabileceğiniz gibi köyünüzün savunmasını en üst seviyeye de çıkarabilirsiniz.

*Program kurulumu sırasında kesinlikle herhangi bir şifre sorulmamaktadır. Sadece kullanıcı adınızı girerek Clash of Clans Hileleri programından yararlanabilirsiniz.

Basitçe Clash of Clans Hileleri programını ve yapabildiklerini anlatmaya çalıştık. En üstte de belirttiğimiz gibi biz herhangi bir sorun yaşamadık ancak olur da yaşarsanız sorumluluk kabul etmiyoruz. Sormak istediğiniz sorular için aşağıdaki yorum kısmını kullanabilir, sorularınıza hızlıca yanıt alabilirsiniz.

Programı buradan indirebilirsiniz.

İyi oyunlar, bol eğlenceler.

“Clash of Clans Hileleri” için 10 cevap

    1. Hocam bu hilede ufak bir sorun var ondan şimdilik yapmazsanız sevinirim. Sorun çözersem buradan yazacağım

  1. BU HİLEYİ YÜKLEMEK İCİN SİFRE İSTİYOR NE YAPMALİYİZ. YADA GİRMEMİZ GEREKEN PAROLA VARSA VEREBİLİR MİSİNİZ. TURBOBİT.NET DEN PREMIUM KOD FALAN ALIN DIYOR BU. LUTFEN YARDIM…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir