CoD Advanced Warfare’i Ücretsiz Oynayın

Tech Kafa 13 Ara 2014 Oyun  0
facebook müşteri hizmetleri
teknoloji hattı
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Call of Duty serisinin son oyunu Advanced Warfare bu hafta sonuna özel olarak ücretsiz oynanabiliyor.

Eğer bir Steam hesabınız varsa Call of Duty: Advanced Warfare‘in multiplayer sürümünü ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Steam‘e özel olarak gerçekleştirilen bu etkinlik sayesinde, oyunun yüksek tempolu multiplayer maçlarını siz de tecrübe edebilirsiniz.

Ücretsiz hafta sonu etkinliğinde yalnızca multiplayer haritaları oynayabiliyorsunuz. Bu hafta sonuna özel olarak multiplayer oyunlarda “Double XP” etkinliği ile iki kat tecrübe puanı kazanabilirsiniz. Ayrıca Season Pass sahipleri Havoc silahını da deneme imkanı bulacaklar.

call of duty advanced warfare

Eğer oyunu beğendiyseniz ve Kevin Spacey‘nin de dahil olduğu tek kişilik görevleri de oynamak isterseniz oyunu satın alabilirsinz. Advanced Warfare pazartesi gününe kadar %25 indirimde. Oyunun normal versiyonu 74.25 TL fiyat etiketiyle satılırken, Season Pass içeren Pro Edition sürümü 127.20 TL’den alınabiliyor.

Yalnızca Season Pass almak için 79.00 Türk Lirası gibi bir ücret ödemek gerektiği düşünülürse, eğer DLC almayı düşünüyorsanız Pro Edition almanızı şiddetle tavsiye ediyoruz.

teknoloji hattı

Tech Kafa {Tech Kafa}

Müşteri hizmetleri / Destek hattı
Carmageddon Oyun Hileleri
Carmageddon Oyun Hileleri
Grand Theft Auto Vice City Guide
Grand Theft Auto Vice City Guide hileleri 2
Freedom Force Hile Kodları
Freedom Force Hile Kodları
fifa-2001-2002-hile-kodlari
FIFA 2001-2002 hile kodları