Çok Uygun Fiyatlı Tablet: Exper EasyPad T7Q

Tech Kafa 26 Eki 2014 Inceleme  0
facebook müşteri hizmetleri
teknoloji hattı
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

exper tablet 3

Uygun fiyatı ve 7 inçlik ekranıyla dikkat çeken Exper‘in bu tablet modelinde önemli bir ayrıntı ise arka yüzeyinin plastik kaplama yerine alüminyum malzemeye sahip bir kaplama olduğunu belirtelim.

Arka yüzünün köşesinde bir kamera bulunduran bu tablet ön yüzünde de bir kamera bulunduruyor. MicroHDMI, MicroUSB, kulaklık noktaları ve güç, ana ekran düğmesi kameranın bulunduğu kenar tarafında bulunuyor. Bir ayrıntı olarak fiziksel ses butonları bulunmuyor fakat bu tuşlar arayüze sanal olarak ilave edilmiş.

EasyPad T7Q, teknik birimleriyle benzerlerinden ayrılmıyor. Ekranın 7 inç olduğunu söylemiştik, çözünürlük alışık olduğumuz 1024×600 piksel. Ekran paneli temiz bir görüntü sunuyor.

Android 4.4.2 işletim sistemi bulunuyor. Depolama birimi olarak 8GB’lık kapasite sunulmuş. Fakat elbetteki yarısı işletim sistemine gidiyor. Yani aşağı yukarı 4GB’lık bir kapasite kalıyor. Ancak MicroSD desteği ile 32GB’a ulaşmak mümkün.

 

exper tablet 2

Sonuç olarak; rakiplerinden çok fazla bir farkı yok fakat uygun fiyatlı tablet sahibi olmak isteyenler için EasyPad T7Q, kesinlikle geçer not alır. Bunları göz önünde bulundurarak onu inceleyebilirsiniz.

EasyPad T7Q’nun fiyatı 299 TL civarında seyrediyor.

teknoloji hattı

Tech Kafa {Tech Kafa}

Müşteri hizmetleri / Destek hattı
USB OTG Bellekler Hakkında
Asus Zen AiO Pro Tanıtımı!
Casper Via V10 Özellikleri ve Fiyatı Nedir?
Mafia III Ön İnceleme

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir