1

Creed 2’nin Vizyon Tarihi Belli Oldu

16 Oca 2016 İnternet  0
facebook müşteri hizmetleri
teknoloji hattı
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Rocky serisine yepyeni bir başlangıç yapan Creed: Bir Efsanenin Doğuşu’nun devam filminin vizyon tarihi belli oldu. İşte Creed 2’nin vizyon tarihi! Efsane Rocky serisinin yedinci filmi olarakta adlandırdığımız ancak seriye yepyeni bir başlangıç yaparak karşımıza çıkan Creed: Efsanenin Doğusu’nun devam bölümünün vizyon tarihi belli oldu.

Gelen haberlere göre Creed: Efsanenin Doğuşu’nun ikinci filmi, Kasım 2017 tarihinde vizyondaki yerini alacak. Filmin tam çıkış tarihi ise henüz kesinlik kazanmadı. Şu an vizyonda olan ilk filmden sonra 2 yıl arayla ve 2 sene sonrasını konu alacak olan filmin başrollerini, Apollo Creed’in oğlu olan genç boksör Adonis Johnson (Creed)’u canlandıran Michael B. Jordan ve onun antrenörü Rocky Balboa rolüyle bu yıl Altın Küre’de En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu ödülü kazanan Sylvester Stallone üstlenecek. (Neden soyisimlerin farklılık gösterdiğini filmi izleyince göreceksiniz)

Yeni filmde, Rocky’nin ezeli rakibi ve dostu Apollo Creed rolüyle tanınan Carl Weathers’ın da görsel olarak ya da video olarak geçmişi hatırlarken ara sahnelerde rolünü tekrar canlandırabileceği ihtimali de bulunuyor.
Creed’in IMDB puanları ise şu an 8.0 üzerinde değerlendirilmiş durumda.

teknoloji hattı
Avea Turkcell Vodofone internet bağlantı sorunu
Avea Turkcell Vodafone internet bağlantı sorunu
Ping Sorunu ve Çözüm Yolları (Detaylı Bilgi)
Ping Sorunu ve Çözüm Yolları (Detaylı Bilgi)
hiz testi nasil yapilir
İnternetin hızını ölçme
e devlet giris problemi
e-devlet çalışmıyor yada yavaş çalışıyor

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir