crytek

Crytek’de Yeni Oyun Geldi

16 Ara 2015 Oyun  0
facebook müşteri hizmetleri
teknoloji hattı
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Yerli kardeşler önderliğindeki dünyaca ünlü oyun firması Crytek, yeni oyununu duyurdu. Sanal gerçeklik cihazlarına özel hazırlanan oyunun ayrıntıları haberimizde. Oyun dünyasının önde gelen yapımcı şirketlerinden Crytek, geliştirilme aşamasında olan yeni oyununu duyurdu.

crytek1

Günümüz teknolojisinin önde gelen araçlarından; sanal gerçeklik cihazları için duyurulan yeni oyun The Climb adını taşıyor. Adından da anlaşılacağı üzere oyunun teması, sanal gerçeklik cihazlarının nimetlerinden de faydalanarak oldukça gerçekçi ve heyecan dolu bir şekilde tırmanmak üzerine olacak. Şimdilik sadece Oculus Rift cihazı için duyurulan oyun, 2160×1200 çözünürlük kalitesinde 90 FPS’de oynanabilirlik sunacak.

Son yıllara Crysis 3, Ryse: Son of the Rome, Warface ve bir diğer sanal gerçeklik oyunu Back to Dinasour Island gibi oyunlarla damgasını vuran Crytek yeni oyunuyla da büyük başarılara imza atmak istiyor.
Gerçekçiliğe adım adım daha çok yaklaşan firmanın yeni oyunu The Climb için yayınlanan ilk tanıtım videosuna aşağıdan ulaşabilirsiniz.

teknoloji hattı
RAINBOW SIX - ROGUE SPEAR Oyun Hileleri
RAINBOW SIX – ROGUE SPEAR Oyun Hileleri
spider-man-2-enter-electro-hile-kodlari
Spider-Man 2 Enter: Electro Hile Kodları
Star Wars Episode 1 The Phantom Menace Hileleri
Star Wars Episode 1: The Phantom Menace Hileleri
Counter-Strike (PC) Hileleri
Counter-Strike (PC) Hileleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir