cs

CS:GO’da Terörist Olan Genç Dövüldü

04 Şub 2016 Oyun  0
facebook müşteri hizmetleri
teknoloji hattı
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Neredeyse tüm oyuncular tarafından severek oynanan Counter Strike oyununun hikayelerine bir yenisi eklendi. Oyun içi ilginç şeylerin yaşanması yanısıra oyun dışındada garip olaylar gerçekleşmeye devam ediyor. İnternet cafelerin vazgeçilmez oyunlarından biri olan Counter Strike oyununu Trabzon şehrinin Araklı ilçesinde bir internet cafede gençler oynamaya başladı ve olanlar oldu. İnternet cafede oynamaya başlayan gençlerden biri orada bulunan yaşlı bir adam tarafından darp edildi.

Oyun sırasında gençler Terörist ve Counter Terörist taraf seçimi yaparken beklenmedik bir şekilde dart edilmeye başlandılar. Takım seçimi sırasında gençlerden bazıları “biz teröristiz” şeklinde bağırınca olay farklı şekilde anlaşıldı ve durumlar karıştı. Bu bağırma sonrasında yaşlı bir vatandaş tarafından gerçek olarak algılanan bu durum sandalye ile gence saldırmasına neden oldu. Genç tedavi altına alınırken, gençlerden biri şu açıklamayı yaptı ;

”Biz Trabzon’a gezmeye geldik. Arkadaşlarla oyun oynayalım dedik. Terörist biziz deyince dövmeye başladılar. Derdimizi anlatamadan kafamızda sandalyeler patladı. Bir daha Trabzon’da ömür boyu bu oyunu oynamam.”

teknoloji hattı
xcom-2-oyun-hilesi-2016-2
Xcom 2 Oyun Hilesi 2016
Glow Hockey Android Oyun indir
Glow Hockey Android Oyun indir
nba2k
Nba 2k 2017 apk incelemesi
lol3
League Of Legends 6.20 yaması artık yayında

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir