cyanogen1

CyanogenMod’un Mimarı Cyanogen’den Dev Hamle

Tech Kafa 01 Kas 2014 Haberler  0
facebook müşteri hizmetleri
teknoloji hattı
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

cyanogen2

 

Gerçekleşen Cyanogen – Nexbit ortaklığı ile Android cihazı kullananlar, dosyalarını tüm diğer cihazlarında hızlı bir şekilde senkronize edebilecekler.

Wi-Fi bağlantısı üzerinden çalışan Baton adlı uygulama dosyaları senkronize ediyor. Ve üstelik bunu yaparken zaman damgasına bakarak, yanlış dosyayı diğer dosya üzerine taşımaya engel oluyor.

Senkronize işlemi şöyle oluyor; CyanogenMod içerisinde dahili bir uygulama olarak ortaya çıkıyor ve böylelikle üçüncü parti bir uygulama çalıştırmadan senkronize tuşuna basmak yeterli oluyor. Ve ayrıca bu işlemle dosyaları buluta yükleme ve oradan diğer cihazlara senkronize etme işi kolay hale geliyor.

CyanogenMod bu ortaklık ile ayrıca uygulamaları işletim sistemine gömebildiğini gösterme imkanı buluyor. Şöyle ki; Google Play mağazasındaki çeşitli uygulamalar arasında dolaşmak ve birçoğu çöp olan onlarca uygulamayı deneme zorunluluğundan kurtarıyor.

Diğer bir yandan bildiğiniz üzere CyonegenMod bir modifikasyon. Yani bunu cihazlarınızda kurmak önemli bir tercih. Çünkü kimileri telefonunun modifiye bir işletim sistemi ile çalışmasını istemeyebilir.

teknoloji hattı

Tech Kafa {Tech Kafa}

Müşteri hizmetleri / Destek hattı
1454344487_heathrow-capsule-car
Londra’da GATEway Sürücüsüz Otobüs Testlerine Başladı
indir
Forza Motorsport 6 Apex Sistem Gereksinimleri Belirlendi
ön görsel
Teknoloji Markaları Ve Finansal Değerleri
the-playstation-vr-content-at-paris-games-week-should-make-everyone-excited-136401337823403901-151028142022
En Popüler 5 Cardboard (VR) Oyunları Hakkında Bilgiler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir