Huawei HG532E modem kurulumu

Huawei HG532E modem kurulumu nasıl yapılır,Huawei HG532E modem kablosuz şifre değiştirme,Huawei HG532E modem giriş şifresi nedir,Huawei HG532E modem port açma

Huawei HG532E modem kurulumu

Huawei HG532E modem kurulumu için aşağıdaki işlemlerin yapılması gerekiyor. Öncelikler tarayıcımızın adres satırını silelim ve 192.168.1.1 yazıp giriş yapalım. Açılan sayfada “kullanıcı adı” yazan kısma “admin” yazalım ve “şifre” yazan kısma da “ttnet” yazıp sayfaya giriş yapalım.

Huawei HG532E modem guncellemesi

Açılan sayfada modem arayüzünün şifre değiştirme ekranı gelecek bu ekranda şifreyi değiştirebilir yada “değiştirmeden geçiniz” butonuna tıklayarak sayfayı geçebiliriz

Huawei HG532E modem kilit kaldirma

Bu sayfada ise modemin kurulumunu ve kablosuz ayarlarını yapacağız. Açılan sayfada “adsl kullanıcı adı” yazan kısma servis sağlayıcımızın verdiği kullanıcı adını, “adsl şifresi” yazan kısmada servis sağlayıcımızın verdiği şifreyi yazalım.

Huawei HG532E modem kurulumu ve kablosuz ayarlar

Huawei HG532E modemin kablosuz ayarlarını yapmak için aynı sayfanın alt kısmındaki “kablosuz ağ adı” yazan kısma kablosuz ağımız için bir isim belirleyelim ve “kablosuz şifre” yazan kısma da kablosuz ağımız için en az 8 karakterden oluşan bir şifre belirleyelim.

Huawei HG532E modem dvr kurulumu

Bu işlemler yaptığımızda Huawei HG532E modem kurulumu ve kablosuz ayarlarını tamamlamış olacağız. Bu işlemleri yaparken destek almak isterseniz önerdiğimiz destek hattını arayabilirsiniz.

 

Google’da en çok neleri aradık

Google En çok arananlar

Google en çok aranlar, GOOGLE trend, Google en çok aranan kelimeler, Google en çok aranan kelimeler 2016, 27.06.2016 google aramalar

Arkadaşlar bu haberimizde sizlere 23 Haziran 2016 ve 27 Haziran 2016 yani bugün tarihleri arasında en çok neler aranmış kategorilere göre bunları sizlerle paylaşacağız.

Google da neyi aradık

Google Genel Aramalar

1. Copa America

2.İtalya İspanya

3.Hırvatisyan Portekiz

4.Almanya Slovakya

5. Fransa İrlanda

Aramalara baktığımız Copa America Kupası ve Euro 2016 maçlarından kaynaklı olarak en çok aranan kelimeler ülkelerin eşleşmeleri olmuş.

Google Bilim ve Teknoloji

Teknoloji alanında neleri aramışız bunlara baktığımızda aşağıdaki aramalar karşımıza çıkıyor.

1.Google, Nexus

2. Microsoft Phone, Microsof Windows, Microsoft

3. Ankara Meteoroloji

4. Apple, Apple Watch

5.Samsung Galaxy, Samsung Galaxy Note

Şeklinde aramalar devam etmiş.

Google Spor

Google 2016 en çok arananlar

Spor alanında bugün en çok arananların listesi ise aşağıda yer almaktadır.

1. Cüneyt Çakır Euro 2016, İspanya Milli Futbol takımı

2. Wimbledon Tenis Turnuvası, Çağla Büyükakçay, Tenis

3.Lionel Messi

4.Trabzonspor Facundo Roncaglia

5.Dani Alves

gibi aramalar gerçekleştirilmiş.

 

Huawei HG520C modem kurulumu

Huawei HG520C modem ayarları nasıl yapılır,Huawei HG520C modemin giriş şifresi nedir,Huawei HG520C modem kablosuz ağ şifresi, Huawei HG520C kablosuz ayarlar

Huawei HG520C modem kurulumu

Huawei HG520C modemin kurulumu için yardımcı olacağız size, tarayıcımızın adres satırına 192.168.1.1 yazıp giriş yapalım.

Huawei_HG520C modem giris sifresi

Açılan sayfada ki kullanıcı adı ve şifre bölümlerine ise; kullanıcı adı “admin” şifre kısmına da “ttnet” yazalım ve giriş yapalım

Huawei_HG520C modem port acma

Son olarak açılan sayfa da kullanıcı adı ve şifre yazan kısımlara servis sağlayıcımızın verdiği kullanıcı adı ve şifreyi yazalım.

Huawei HG520C modem kurulumu ve kablosuz ayarları

Huawei HG520C modemin kablosuz ayarlarını yapmak için ise yine aynı safada ki “ssıd” yazan kısma kablosuz ağımız için bir isim belirleyelim. Kablosuz ağ şifresi yazan kısma da en az 8 karakterden oluşan bir kablosuz ağ şifresi yazıp “uygula” butonuna tıklayalım.

Huawei_HG520C modem kablosuz sifre degistirme

Yukarıda anlatılan işlemleri sırası ile yaptığınız zaman Huawei HG520C modemin kurulumunu ve kablosuz ağ ayarlarını yapmış olacaksınız. Bu işlemleri yapmak için destek almak isterseniz önerdiğimiz destek hattını arayabilirsiniz.

Huawei HG253 modem kurulumu

Huawei HG253 modem kurulumu nasıl yapılır, Huawei HG253 modemin giriş şifresi,Huawei HG253 modem kablosuz ayarları,Huawei HG253 modem kablosuz şifre değiştirme

Huawei HG253 modem kurulumu

Huawei HG253 modem kurulumu yapmak için aşağıdaki işlemlerin yapılması gerekiyor.İnternet tarayıcımızın adres satırına 192.168.1.1 yazıp giriş yapıyoruz. Sayfada açılan kullanıcı adı bölümüne “admin” şifre kısmına ise “superonline” yazıp giriş yapıyoruz.

HG253 modem ayarlari

Daha sonra açılan sayfada “internet kullanıcı adı” yazan bölüme servis sağlayıcımızın verdiği kullanıcı adını yazalım, “internet şifresi” yazan kısma ise servis sağlayıcısının verdiği şifre bilgilerini yazalım ve “uygula” butonuna tıklayalım

HG253 modem kablosuz sifre degistirme

Huawei HG253 modem kurulumu ve kablosuz ayarlar

Son olarak  modemin kablosuz ayalarını yapmak için sayfanın sol kısmındaki “durum” yazan sekmeye tıklıyoruz ve hemen altındaki “wlan” sekmesine tıklıyoruz. Açılan bu sayfada kablosuz ağ ismi ve kablosuz ağ şifresini belirledikten sonra “uygula” butonuna tıklıyoruz ve kurulum işlemini tamamlamış oluyoruz.

HG253 modem port acma

Huawei HG253 modem kurulumunu ve kablosuz ayarlarını yaptıktan sonra kablolu yada wifi  üzerinden internet bağlantısı sağlayabilirsiniz. Bu konuda destek almak için önerdiğimiz destek hattını arayabilirsiniz.

İphone 6 Plus S Kablosuz Ağ Paylaşımı

İPhone 6 Plus s Hotspot, İphone kablosuz paylaşım

iphone 6 plus s kablosuz paylaşım, İphone kişisel erişim noktası açma, İphone 6s Hotspot, İphone İnterneti paylaşma, İphone 5s hotspot, İphone Kablosuz paylaşım

İphone 6 Plus S Kablosuz Ağ Paylaşımı

İphone cihazlarınız üzerinden kablosuz ağları paylaşıma açarak birçok Wireless özelliği olan cihazdan internet erişimi sağlamanız mümkün. Bu yazımızda sizlere İphone cihazınızda varolan internet erişiminizi paylaşıma açarak diğer cihazlardan da kablosuz bağlantı yapmanızı sağlayacaktır.

Bu işlem İphone 4, İphone 4s, İphone 5, İphone 5s, İphone 6 ve İphone 6 Plus s cihazlarınız için geçerlidir. İşlem çok basit aşağıdaki ekran görüntülerinden de yararlanarak kablosuz ağınızı paylaşıma açabilirsiniz.

Öncelikle cep telefonunuzda internet erişiminiz var mı ? Ayarlar>Hücresel bölümüne gelip Hücresel veri aktif mi kontrol edelim daha sonraki işlemleri aşağıdaki resimleri kontrol ederek gerçekleştirebilirsiniz.

1. Ayarlar sekmesine giriş yapıyoruz. İphone 6 s Hotspot açma

2. Açılan yeni ekran üzerinden Kişisel erişim noktası sekmesine giriş yapıyoruz. İPhone Kablosuz Paylaşım ayarları

İphone 6 Plus S Kişisel Erişim Noktası

3.Kişisel erişim noktası sekmesi.İphone 6s hotspot ayarları

4.Aşağıda ekranda da gördüğünüz gibi Kişisel erişim noktasını aktif hale getiriyoruz. Kablosuz şifreniz Wi-Fi Parolası yazan yerde belirtilmiştir. İphone 5s kişisel erişim noktası

Yukarıda belirttiğimiz gibi işlemleri birebir yaptıktan sonra Kablosuz özelliği olan cihazlarınız üzerinden ağ adını İphone olarak görüyoruz daha sonra şifre olarak 12345678 şeklinde giriş yaptığımızda artık kablosuz bağlantı sağlayabilirsiniz.

Smart Tv alırken nelere dikkat etmemiz gerekiyor

Smart Tv Alırken Dikkat edilmesi gerekenler

Smart Tv alırken dikkat edilmesi gerekenler, Smart tv alırken dikkat edilecekler, Televisyon alırken nelere dikkat edilmeli, 4k Teknoloji nedir

SMART TV alırken öncelikle sizin talebinizi karşılamasına dikkat etmeniz gerekiyor. Örnek olarak siz Smar tv alırken ne amaçlı alıyorsunuz.

 1. Evde Televiyon amaçlı
 2. Ps4 vb. cihazları bağlamak için
 3. Ofis için çalışma alanında anlık özet görüntüler için gibi gibi

Smart tv alırken nelere dikkat etmeliyiz

Çözünürlük

Bunun gibi birçok işlem için Smart Tv seçenekleri olabilir. Ev kullanıcıları öncelikle boyut yani evin içerinde ne kadar bir alanda Smart Tv için yer ayarlamış buna dikkat edilmesi gerekir.

47 inç, 37 inç vb.

Ev kullanıcıları ek olarak fiyat konusunda da bir kota belirlemeleri gerekebilir. Ne kadar düşük bütçe ile daha iyi bir Smart tv alabilirim gibi.4k Smart tv özellikleri

Oyun için alınacak bir Smart Tv’de ise en önemli özelliklerden biri çözünürlük diğeri ise Hertz yani saniyedeki yenileme hızı bu bilgiler oyun televizyonları için önemli noktalar.

Parlaklık ayarı da kullanıcılar için önemli ve ayırıcı bir özellik. Çünkü Samsung Natural Tru Color seçeneği sunarken, Philips Dynamic Contrast Enhancement özelliğini kullanmaktadırlar.

Curved

Curved yani kavisli ekran, bu teknolojiler günümüzde iyice yayıldı. küçük boyutlu monitörlerden büyük boyutlu Smar Tv’lere kadar bir çok cihazda karşılaşmamız mümkün. Curved teknolojisi yani derinleşme ile kullanıcının daha iyi alanda görüntü almasına yardımcı oluyor. Duruşa göre daha net bir görüntü izleyebiliyorsunuz.

curved teknolojisi alırken nelere dikkat edilmeli

4K Teknolojisi

4K teknolojisinden de bahsedecek olursak. Bu teknoloji yüksek çözünürlük ile yüksek kalitede görüntü almamıza olanak sağlıyor. 2160p yani 1080p’nin 2 katı bir çözünürlük sunuyor. UHD olarak geçiyor bu çözünürlükte görüntü kalitesi artıyor. 4K bir televisyon aldınız fakat Türkiye’de şuanda 4K yayın yapan kanal sayısı çok düşük. Burada dikkat etmeniz gereken diğer bir nokta ise Uydu alıcınızın da 4K yayını desteklemesi gerekiyor.

4k Smart tv özellikleri

TP Link TD W8951ND Modem Kurulumu

TP Link TD W8951ND Modem Arayüzü

TP Link TD W8951ND Dsmart modem kurulumu, TP Link TD W8951ND Kablosuz ayarları, Modem kurulumu, TP Link TD W8951ND Kablosuz ayarları

Arkadaşlar merhaba, bugün sizler için TP Link TD W8951ND modem kurulumu ayarlarını anlatacağım. Tplink modemlerin genelde arayüzler hep aynıdır. Şuan kurulumunu yaptığımız modem ise TP Link TD W8951ND serisi Dsmart’ın müşteriler verdiği bir modem.

TP Link TD W8951ND Modem Kurulumu

Kurulum için aşağıdaki adımları takip etmeniz yeterli.

1. Tarayıcınız üzerinden boş bir sayfa açıyoruz. Adres satırına 192.168.1.1 yazıp Enter yapıyoruz. Kullanıcı Adı : admin şifre : dsmart yada admin şeklinde giriş yapıyoruz. TP Link TD W8951ND Modem kurulumu

2.Açılan yeni ekran üzerinden Arayüz Ayarları sekmesine giriş yapıyoruz. TP Link TD W8951ND Modem ayarları

3.İnternet  sekmesine tıklıyoruz. Daha sonra aşağıdaki resim de de görüldüğü gibi giriş yapıp. Kendi hattınıza ait Adsl Kullanıcı Adı ve Adsl şifrenizi yazıp, sayfanın en altında kaydet yazan yere tıklıyoruz. TP Link TD W8951ND Dsmart Modem Kurulumu

4.Daha sonra Kablosuz sekmesine giriş yapıyoruz. Bu ekranda da kablosuz ağ adınızı ve şifrenizi belirleyip kaydetmemiz gerekiyor. Dikkat etmeniz gereken noktalar. Türkçe karakter kullanmamalıyız ve şifreyi belirlerken en az 8 karakter kullanmamız gerekiyor.

TP Link TD W8951ND Kablosuz AyarlarıTP Link TD W8951ND Kablosuz Ayarları

Bu ekran üzerinden ek olarak kanal ayarları ve WPS ayarlarınızı yapabilirsiniz.

TP Link TD-W8151N Modem Port Açma

Port açma, Port yönlendirme, TD-W8151N Port ayarları, TP Link TD-W8151N Port ayarları, TP Link TD-W8151N Modem Port açmak, Tplink Dmz Ayarları, TD-W8151N

TP Link TD-W8151N Modem Port Açma

Tplink TD-w8151N modemin port açma işlemi için aşağıdaki adımları takip etmeniz yeterli olacaktır. Bu işlemi birçok yönlendirme de kullanabilirsiniz. Örneğin Dvr kayıt cihazınız üzerinden görüntü alabilmeniz için port açmanız gerekir yada internet üzerinden radyo yayını yapmak veya uzak masaüstü gibi birçok işlem için port açma işlemine çoğu kullanıcı ihtiyaç duyar. Port açma işlemini daha önce farklı modemler de de belirtmiştir. Şimdi TP LİNK TD W8151N serisi için port açacağız.

Öncelikle tarayıcı üzerinden boş bir sayfa açıyoruz. Daha sonraki işlemler için aşağıdaki adımları takip edelim.

1. Aşağıdaki ekranda gördüğünüz gibi adres satırına 192.168.1.1 yazıp enter yapıyoruz. Daha sonra kullanıcı adı : admin, Şifre: ttnet olarak giriş yapıyoruz. TP Link TD-W8151N Modem Port Açma

2.Öncelikle durum üzerinden hangi ağ üzerinden kurulu ise onu seçiyoruz. Bizim bağlantımız PVC0.TP Link TD-W8151N Port açma

3. Daha sonra Gelişmiş Ayarlar üzerinden NAT sekmesine giriş yapıyoruz. TP Link TD-W8151N Port Ayarları

4.Sanal Devre PVC0 seçtikten sonra Sanal Sunucu sekmesine giriş yapıyoruz. TP Link TD-W8151N Port Ayarları Resimli Anlatım

5. Açılan yeni ekran üzerinden aşağıdaki gibi alanları dolduralım.

Kural Dizini : 1

Uygulama : Herhangi bir isim yazabiliriz. Örn: Kamera1

Protokol : Tcp and Udp yani hem ses hem görüntü siz bunu yaptığınız işleme göre değişebilir.

Başlangıç Portu : Başlangıç portunu yazpıyoruz Örn: 1001, 80

Bitiş Portu :  Bitiş portu Örn: 1002, 85

Yerel İp Adresi : Yönlendirme yapacağınız ip adresi bu ip adresini de yazdıktan sonra kaydet diyoruz. TP Link TD-W8151N Modem Güvenlik Duvarı

6. DMZ alanına giriş yapıyoruz. TP Link TD-W8151N Dvr Port Açma

7. Yerel ip adresimizi yazıyoruz. Örn: 192.168.1.100TP Link TD-W8151N Dmz Ayarları

TP Link TD-W8151N Modem Güvenlik Duvarı Ayarları

8.Son olarak ta Güvenlik Duvarını Devre Dışı bırakıyoruz. TP Link TD-W8151N Güvenlik Duvarı Ayarları

Bu işlemleri yaptıktan sonra açılan portları teyit ederek erişim yapabilirsiniz. Eğer portlar açılmamış görünüyorsa cihazı yeniden başlatıp deneyebilirsiniz.

Huawei HG253 port açma

Huawei HG253 port nasıl açılır, Huawei HG253 modemin giriş şifresi nedir, Huawei HG253 şifresi nasıl değiştirilir,Huawei HG253 modem kurulumu nasıl yapılır

Huawei HG253 port açma

Huawei HG253 port açma işlemi için aşağıdaki işlemlerin yapılması gerekiyor. Öncelikle tarayıcımızın adres satırına 192.168.1.1 yazıp giriş yapıyoruz. Açılan sayfada kullanıcı adına “admin” şifre kısmına ise “superonline” yazıp giriş yapıyoruz

Huawei HG253 giris sifresi

Sonra ki sayfada arayüz şifre değiştirme ekranı açılacaktır. Burada “değiştirmeden geçiniz” bölümüne tıklıyoruz

Huawei HG253 giris sifresi degistirme

Huawei HG253 port açma ve kullanıcı giriş şifresi

Açılan sayfada sol kısımdaki  “gelişmiş” sekmesine tıklayalım

Huawei HG253 modem kurulumu

Sonraki sayfada ise sayfanın üst kısmındaki  “port yönlendirme” yazan kısma tıklıyoruz

Huawei HG253 modem ayarlari

Açılan bu sayfada “arayüz” sekmesinden yanındaki ok işaretine tıklayarak “wan2_internet” yazan bölümü seçiyoruz.

Huawei HG253 turkcell modem kurulumu

Son olarak açılan sayfadaki ayarların aşağıdaki gibi olması gerekiyor;

protokol  : tcp – udp

uzak kullanıcı : boş bırakılacak

dış başlangıç port  : port değerini yazıyoruz

dış bitiş port : port değerini yazıyoruz

yerel kullanıcı : yerel ıp adresini yazıyoruz

iç port : port değerini yazıyoruz

adresleme adı  : port’ a verdiğimiz ismi yazıyoruz

Huawei HG253 port yonlendirme

Bu işlemleri yaptıktan sonra sayfanın sağ alt kısmındaki “uygula” butonuna tıklıyoruz. Port açma işlemi bu işlemler yapıldığında tamamlanmış olacak.  Bu işlemleri yaparken destek almak isterseniz önerdiğimiz destek hattını arayabilirsiniz.

Huawei HG552E modem kurulumu

Huawei HG552E modem ayarları nasıl yapılır,Huawei HG552E modem kopma sorunu nasıl çözülür,Huawei HG552E modem hız sorunu,Huawei HG552E modem kablosuz ayarlar

Huawei HG552E modem kurulumu

Huawei HG552E modem kurulumunun aşağıdaki gibi yapılması gerekiyor.Öncelikler tarayıcımızın adres satırına 192.168.1.1 yazıp giriş yapıyoruz. Açılan sayfada ki “kullanıcı adı ve şifre” kısımlarına “vodafone” yazıp giriş yapıyoruz.

Huawei_HG552E modem ayarlari

Huawei HG552E modem kurulumu ve kablosuz ayarlar

Daha sonra açılan sayfada “adsl kullanıcı adı ve şifre” yazan kısımlara servis sağlayıcımızın verdiği kullanıcı adı ve şifre bilgilerini yazıyoruz. Sayfanın alt kısmında ki “kablosuz ağ adı” yazan kısma kablosuz ağımız için bir şifre belirliyoruz. “Kablosuz şifre” kısmına ise en az 8 karakterden oluşan bir şifre yazmamız gerekiyor. Ancak bu şifrenin güvenlik düzeyi en az orta derece de olması gerekiyor.

Huawei_HG552E modem giris sifresi

Huawei HG552E modem kopma ve hız sorunları

Sonraki sayfada ise modemin kablosuz kullanımında kopma sorunlarına karşı modem kablosuz yayın kanalını 11 yada 6 yaptığımız zaman kopma ve hız sorununuz çözülebilir.

Huawei_HG552E kablosuz sifre degistirme

Huawei HG552E modem kurulumu ve kablosuz ağ ayarlarını yukarıda anlattığımız gibi yaparsanız bağlantı sorununuz çözülecektir. Bu konuda destek almak isterseniz önerdiğimiz destek hattını arayabilirsiniz.

Edimax AR7167 modem kurulumu

Edimax AR7167 modem kurulumu nasıl yapılır, Edimax AR7167 modem giriş şifreleri nelerdir,Edimax AR7167 modemin kablosuz ayarları nasıl yapılır,Edimax port açma

Edimax AR7167 modem kurulumu

Edimax AR7167 modem kurulumu için aşağıda anlattığımız adımları uygulamamız gerekiyor. Bilgisayarımızda tarayıcımızın adres satırına 192.168.2.1 yazıp giriş yapıyoruz ve açılan sayfada ki kullanıcı adı ve şifre kısımlarında kullanıcı adına admin şifreye de1234 yada admin yazarak giriş yapıyoruz.

Edimax AR7167 modem ayarlari

Daha sonra açılan sayfada sol kısımdaki “interface setup” bölümüne tıklıyoruz ve hemen altındaki “internet” yazan sekmeye giriş yapıyoruz. Bu sayfada “username ve password” yazan kısımlara servis sağlayıcımızın verdiği kullanıcı adı ve şifreyi yazıp sayfanın alt kısmındaki “save” butonuna tıklıyoruz. Bu sayede modem kurulum işlemlerini tamamlamış oluyoruz.

Edimax AR7167 modem kablosuz ayarlari

Edimax AR7167 modem kurulumu ve kablosuz ayarlar

Modemin kablosuz ayarlarını yapmak için ise sol kısımdaki “wireless” yazan bölüme tıklıyoruz. Açılan sayfada “ssıd” yazan kısma kablosuz ağımız için bir isim belirliyoruz.Sayfanın alt kısımlarındaki “pre-shared key” yazan kısma da kablosuz ağımız için en az 8 karakterden oluşan bir şifre belirleyip sayfayı kaydediyoruz ve kurulumu tamamlamış oluyoruz.

Edimax AR7167 giris sifreleri

Edimax AR7167 modem kurulumunu yukarıda anlattığımız şekilde yaptığınızda kablolu yada wifi üzerinden internet kullanımınızı sağlayabilirsiniz. Bu işlemleri yaparken destek almak için önerdiğimiz destek hattını arayabilirsiniz.

Grand Theft Auto 5 Sistem Gereksinimleri

Grand Theft Auto V sistem gereksinimleri, gta 5 sistem özellikleri, gta 5 bilgisayarımda çalışır mı, gta 5 kaldıran bilgisayar, gta 5 tavsiye

Oyun senaryosu, görevleri ve eğlencesi ile oyuncuyu kendine bağlayan GTA serisi Grand Theft Auto 5 ile son oyununu çıkarttı. Yalnız bilgisayarı eski, zayıf olan oyun severler ne yazık ki Grand Theft Auto 5 oynamakta sorun yaşayabilirler. Oyun bu sürümünde özellikle normal ev kullanıcılarının kullandığı bilgisayarlara nazaran biraz daha güçlü bir bilgisayar konfigürasyonuna ihtiyaç duymakta.Grand Theft Auto 5 Sistem Gereksinimleri – Minimum Sistem Gereksinimleri başlığında yer verdiğimiz özelliklerden daha düşük sistemlerde oyunu oynamak eğlenmekten çok işkence olacaktır.

Grand Theft Auto 5 Sistem Gereksinimleri

Grand Theft Auto 5 Sistem Gereksinimleri – Minimum Sistem Gereksinimleri

İşlemci:

 • Intel Core 2 Quad CPU Q6600 2.40GHz (4 Çekirdek)
 • AMD Phenom 9850 Quad-Core Processor 2.5GHz (4 Çekirdek)

RAM:

 • 4 GB

İşletim Sistemi:

 • Windows 10 64 Bit,
 • Windows 8.1 64 Bit,
 • Windows 8 64 Bit,
 • Windows 7 64 Bit Service Pack 1,
 • Windows Vista 64 Bit Service Pack 2*

Ekran Kartı:

 • NVIDIA GeForce 9800 GT 1GB
 • AMD Radeon HD 4870 1GB (DirectX 10, 10.1, 11)

Ses Kartı:  

 • Standart ses kartı

Boş Harddisk alanı:

 • 65 GB

 

 

Grand Theft Auto 5 Sistem Gereksinimleri – Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşlemci:

 • Intel Core i5 3470 @ 3.2GHZ (4 Çekirdek)
 • AMD X8 FX-8350 @ 4GHZ (8 Çekirdek)

RAM:

 • 8 GB

İşletim Sistemi:

 • Windows 10 64 Bit,
 • Windows 8.1 64 Bit,
 • Windows 8 64 Bit,
 • Windows 7 64 Bit Service Pack 1,

Ekran Kartı:

 • NVIDIA GeForce GTX 660 2GB
 • AMD Radeon HD 7870 2GB

Ses Kartı:  

 • Standart ses kartı

Boş Harddisk alanı:

 • 65 GB

 

 

Clash of clans çoklu hesap açma yazımızda ilginiz çekebilir…

TP Link TD-W8151N Modem kurulumu

TP Link TD-W8151N Modem ayarları nasıl yapılır,TP Link TD-W8151N ttnet Modem kurulumu,TP Link TD-W8151N Modem kablosuz ayarları,TP Link TD-W8151N Modem port 

TP Link TD-W8151N Modem kurulumu

TP Link TD-W8151N Modem kurulumu için aşağıda anlattığımız gibi kurulum yapılması gerekiyor. Öncelikle tarayıcımızın adres satırına 192.168.1.1 yazıyoruz. Kullanıcı adı ve şifre bölümlerine “admin” yazarak modem arayüzüne giriş yapıyoruz

TP Link TD-W8151N Modem ayarlari

Daha sonra açılan sayfada ise sayfanın üst kısmındaki “arayüz ayarları” yazan kısma tıklıyoruz

TP Link TD-W8151N Modem sifrelemesi

Bu sayfada ise “arayüz ayarları” yazan kısmın hemen altındaki “internet” yazan sekmeye tıklıyoruz. Bu sayfanın içerisinde “kullanıcı adı ve şifre” kısımlarına servis sağlayınızın verdiği kullanıcı adı ve şifreyi yazarak sayfanın alt kısmındaki “kaydet” butonuna tıklıyoruz ve kurulumu tamamlıyoruz

TP Link TD-W8151N Modem kablosuz ayarlar

TP Link TD-W8151N Modem kurulumu ve kablosuz ayarlar

Son olarak modemin kablosuz ayarlarını yapma için “arayüz ayarları” kısmının hemen altındaki “kablosuz” sekmesine tıklıyoruz. Açılan sayfada “ssıd” yazan kısma kablosuz ağımız için bir isim belirliyoruz.Kablosuz ağ şifresi için de “ön paylaşımlı anahtar” yazan kısma en az 8 karakterden oluşan bir şifre yazıp sayfanın en alt kısmındaki “kaydet” butonuna tıklıyoruz ve modem kablosuz ayarlarını da bu sayede tamamlamış oluyoruz.

TP Link TD-W8151N Modem kablosuz sifre degistirme

TP Link TD-W8151N Modem kurulumu yapmak için yukarıdaki işlemleri sırası ile anlattığımız şekilde yapmamız gerekiyor. Bu işlemleri yaparken yardım almak isterseniz önerdiğimiz destek hattını arayabilirsiniz.

Edimax AR7211A modem kurulumu

Edimax AR7211A modem kurulumu nasıl yapılır, Edimax AR7211A ttnet modem ayarları nasıl yapılır, Edimax AR7211A modemin kullanıcı şifreleri nelerdir,

Edimax AR7211A modem kurulumu

Edimax AR7211A modem  kurulumu için aşağıdaki işlemlerin yapılması gerekiyor. Tarayıcımızın adres satırına 192.168.2.1 yazıp giriş yapıyoruz.

Edimax AR7211A modem giris bilgileri

Açılan sayfada kullanıcı adına “admin” şifre kısmına ise “1234  yada admin” yazıyoruz ve giriş yapıyoruz.

Edimax AR7211A modem nasil kurulur

Daha sonra açılan sayfada ise sayfanın üst kısmında “wizard” yazan kısma tıklıyoruz ve sayfanın alt kısmındaki “next” yazan butona tıklıyoruz.

Edimax AR7211A modem sifreleme

Edimax AR7211A modem kurulumu ve port açma

Sonraki sayfa da ise “ppp settings” yazan bölümdeki kullanıcı adı ve şifre yazan kısımlara servis sağlayıcının verdiği kullanıcı adı ve şifreyi yazıp sayfanın alt kısmındaki “next” butonuna tıklayalım.

 

Edimax AR7211A modem kablosuz ozelligi var mi

Sonraki sayfada ise sayfanın alt kısmındaki “finish” yazan butona tıklıyoruz ve modem kurulum işlemini tamamlamış oluyoruz.

Edimax AR7211A port nasil acilir

 

Edimax AR7211A modem kurulumunu yukarıda anlattığımız gibi yaptığınız takdirde kurulum işlemi tamamlanmış olacak ve internete bağlanabiliyor olmanız gerekiyor. Bu ayarların yapılması konusunda destek almak isterseniz önerdiğimiz destek hattını arayabilirsiniz.