divinity-os-2

Divinity Original Sin 2 Duyuruldu

12 Ağu 2015 Oyun  0
facebook müşteri hizmetleri
teknoloji hattı
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Larian Studios’un geçtiğimiz yıl yayınladığı ses getiren RPG oyununun devamı Divinity Original Sin 2 bugün resmen duyuruldu.

Tıpkı ilk Divinity gibi Divinity Original Sin 2 de Kickstarter üzerinden bağış toplanarak yapılacak. İlk Divinity Kickstarter kampanyasında toplam 944.000 dolar toplamayı başarmıştı, bu yüzden bağımsız şirket yeni oyununda da bu miktarda bir bağış bekliyor. 26 Ağustos’ta başlayacak Kickstarter kampanyası için Larian Studios bağış başına bağışçıların kazanacağı hediyeler için bir oylama listesi çıkardı. Bu listeye kendi düşüncelerinizi ekleyebilir, ya da diğer bağışçılar tarafından istenen ödüllerden birine oy verebilirsiniz.

Henüz oyunla ilgili herhangi bir bilgi ortaya çıkmadı. Oyunu “tarihin en tutkulu RPG projesi” olarak tanımlayan Larian Studios, oyunla ilgili yeni bilgilerin de iki hafta sonra başlayacak Kickstarter kampanyası ile beraber ortaya çıkacağını belirtti.

Ayrıca 28-31 Ağustos arasında Seattle’da gerçekleştirilecek olan PAX Prime’a katılacak olan misafirler, oyunun prototipini oynama fırsatına erişecek ve “oyunun yeni ve benzersiz özelliklerini” ilk elden tecrübe etme şerefine erişen ilk insanlardan olacaklar.

Larian Studios’un yaptığı Divinity Original Sin, 2014’ün en iyi oyunları arasına girmişti ve çoğu site ve dergiden en iyi oyun ya da en iyi RPG oyunu gibi ödülleri kazanmaya hak kazanmıştı. Geçtiğimiz günlerde duyurulan Enchanted Edition ile gelişmiş bir şekilde Xbox One ve PS4’e de uğrayacak olan oyuna gelen tüm yenilikler oyunun PC sürümünün sahiplerine ücretsiz olarak sunulacak.

teknoloji hattı
Etiketler:
fifa-2001-2002-hile-kodlari
FIFA 2001-2002 hile kodları
RAINBOW SIX - ROGUE SPEAR Oyun Hileleri
RAINBOW SIX – ROGUE SPEAR Oyun Hileleri
spider-man-2-enter-electro-hile-kodlari
Spider-Man 2 Enter: Electro Hile Kodları
Star Wars Episode 1 The Phantom Menace Hileleri
Star Wars Episode 1: The Phantom Menace Hileleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir