Dlink DSL 2640NRU modem kurulumu

Savaş Taşcıoğlu 06 Haz 2016 İnternet  0
facebook müşteri hizmetleri
teknoloji hattı
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Dlink Dsl 2640NRU modem kurulumu nasıl yapılır? Dlink 2640NRU kablosuz internet ayarları. Dlink modem arayüzüne nasıl girilir? Modem arayüz şifresi nedir? Dlink modem destek hattı var mı?

Dlink Dsl 2640NRU modem kurulumu ve kablosuz ayarları ile ilgili aşağıdaki adımları takip ederek modeminizin ayarlarını yapılandırabilirisiniz. Dlink modem Smile adsl in desteklemiş olduğu bir modem olup farklı servis sağlayıcılarda da kullanım sağlayabiliyorsunuz. Kullanıcılar çoğu zaman bu sorunla sık sık karşılaşmaktadırlar. Modem şifresi değiştirme nasıl yapılır haberimize de bakmak ister misiniz?

Öncelikle modem ve bilgisayar arasında kablolu yada varsayılan kablosuz ağ adı ve şifresi ile bağlantı kurmanız gerekiyor. Bu bağlantıyı gerçekleştirdikten sonra.

  1. 192.168.1.1 e giriş yapıyoruz. Kullanıcı adı : admin ve Şifre : admin

Dlink Dsl 2640NRU Modem Kurulumu

dlink modem kurulumu resimli

 

2. Ekranın sol tarafında Ağ>Bağlantılara tıklıyoruz. Daha sonra sağ tarafta isim olarak pppoe_8_38 üzerine gelip tıklıyoruz.

Dlink Dsl 2640NRU Modem Kurulumu Nasıl Yapılır

3. Aşağıdaki ekran açıldığında Vpı :8 Vcı : 35 Ppp Kullanıcı Adı ve şifresi yazan alanlara da kendi kullanıcı adı ve şifrenizi yazarak, sayfanın en altında kaydet butonuna tıklayarak kaydediyoruz.

Dlink DSL 2640NRU kablosu kurulumu

 

4. Kablosuz ayarları için sol taraftaki kablosuz ağ sekmesine giriş yapıyoruz. Burada Kablosuz ağı etkinleştir aktif olmalı.

dlink modem kurmak

5. Temel ayarlar sekmesi üzerinden ağ adı  ve kanal ayarlarını yapılandırıyoruz. Güvenlik ayarları sekmesi üzerinden de kablosuz şifremizi değiştirmemiz gerekiyor. Burada dikkat etmemiz gereken nokta ise Türkçe karakter kullanmamamız gerekiyor. Örn: ş,ı,ö,ü gibi.

Dlink Dsl 2640NRU modem kurulumu nasıl yapılır

Dlink Dsl 2640NRU Modem Kurulumu

teknoloji hattı

Savaş Taşcıoğlu {Savaş Taşcıoğlu}

Teknolojiyi yakından takip eden, sürekli yeni ürünlerin takibinde olan yaklaşık olarak 6 yıldır bu alanda kendini geliştirmiş. Amacım kullanıcıların karşılaşmış oldukları problemlerin çözümünü sağlayarak, paylaşmaktır.
Avea Turkcell Vodofone internet bağlantı sorunu
Avea Turkcell Vodafone internet bağlantı sorunu
Ping Sorunu ve Çözüm Yolları (Detaylı Bilgi)
Ping Sorunu ve Çözüm Yolları (Detaylı Bilgi)
hiz testi nasil yapilir
İnternetin hızını ölçme
e devlet giris problemi
e-devlet çalışmıyor yada yavaş çalışıyor

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir